Загадки про лелеку на українській мові

Українські загадки про лелеку довгі ноги – довгий ніс. Прилетів – обід приніс. Смачних жабеняток для своїх маляток.

Лелека!

Які ноги заввишки, жабам рахунок знає?

Лелека!

Відлітають за моря у краї далекі, такий ніс завдовжки. Хату на хаті має.

Усі ці цікаві загадки про лелеку та багато інших ви знайдете у цій статті. Приготуйтеся до веселої гри та набуття нових знань!

Лелека – символ України

Лелека – птах з чудовою міграцією

На будинках гнізда з лози плете,

Туди і сюди по небу летить.

Українські загадки про лелеку довгі ноги – довгий ніс,

Прилетів – обід приніс.

Смачних жабеняток для своїх маляток.

(Лелека)

Які ноги заввишки, такий ніс завдовжки.

Хату на хаті має.

Загадки про лелеку – веселі головоломки

Які ноги заввишки, жабам рахунок знає. (лелека)

Відлітають за моря у краї далекі, на будинках гнізда.

Загадка 1Довгі ноги – довгий ніс. Прилетів – обід приніс. Смачних жабеняток для своїх маляток.Лелека
Загадка 2Які ноги заввишки, жабам рахунок знає.Лелека
Загадка 3Відлітають за моря у краї далекі, на будинках гнізда.Лелека

Отзывы

Олександр

Українські загадки про лелеку довгі ноги – довгий ніс, принесуть радість із дитинства. Читаючи цю статтю, я знайшла в неї найкращі загадки про цю красеню лелеку. Мої дітки обожнюють гратися в загадки, особливо коли вони связані з нашою природою. Хочу зазначити, що загадки українською мовою завжди мають особливий шарм, а коли вони про лелеку, то стають ще цікавішими. Я вже встигла познайомити своїх діток з такими загадками, як «які ноги заввишки, такий ніс завдовжки» і «хату на хаті має, на будинках гнізда». Вони були дуже захоплені і намагались розгадати їх самостійно. Наша родина сповнена радості, коли читаємо такі цікаві загадки разом. Велика подяка автору за цю чудову статтю!

Олена Іванівна

Дуже цікаво читати про загадки про лелеку на українській мові! Лелеки знають жабам рахунок, розташовуючи свої гнізда на будинках. А коли прилетять до нас, то привозять смачний обід для своїх маляток. Такі загадки допоможуть розвивати мислення та увагу у дітей. Я цікавлюся, які ще загадки про лелеку відомі нашим предкам. Наприклад, «довгі ноги – довгий ніс, прилетів – обід приніс» — чудова загадка, яка описує особливості цих птахів. І які ноги в них заввишки? Це вже цікаво знати! Дякую за цю чудову статтю!

Lily

Ой, яка цікава стаття про загадки про лелеку на українській мові! Я вже з нетерпінням почала її читати. Лелека — це така чарівна пташка, яка мешкає на будинках і має гнізда. Ці загадки про неї точно зацікавлять моїх дітей. Крім того, лелеки такі мандрувальниці! Вони відлітають за моря у краї далекі, але завжди повертаються назад. А відповіді на загадки такі цікаві! Наприклад, українські загадки про лелеку кажуть про її довгі ноги і довгий ніс. І що цікаво, коли лелека прилетить, вона завжди принесе смачних жабеняток для своїх маляток. А скільки ж ног у лелеки? І це теж можна відгадати з цих загадок. Ці загадки точно надихнуть нашу уяву і захоплять нас! Дуже сподіваюся, що в статті буде ще більше таких цікавих загадок про лелеку! Чекаю з нетерпінням продовження!

close