Диван для офісу

Нудна і одноманітна меблі для підприємств, установ і організацій давно пішла в минуле.

На зміну похмурим інтер’єрів приходять сміливі сучасні дизайнерські рішення. Великовагові столи, шафи з вічно відвалюються дверцятами та інші казенні атрибути змінюються красивою і стильною меблями. У робочих кабінетах затишно обгрунтовуються офісні дивани, брифінг-приставки, легкі скляні столики і красиві крісла. Те, що ще недавно ми набували для домашніх інтер’єрів, виявляється цілком доречним в службових приміщеннях, привносить в них дух комфорту та тепла. Однак меблі для роботи — зовсім не те ж саме, що меблі для квартири. Розглянемо, що важливо враховувати при виборі софи, тахти або банкетки для ділових просторів.

Види диванів для офісу

Виробники виходять з того, що м’які меблі, як наприклад офісний диван на підприємстві або в установі буде використовуватися для відпочинку в перерві, для очікування або ділових переговорів. Тому вони і пропонують великий асортимент самих різнопланових моделей. Перш ніж купити диван для офісу, зверніть увагу на його тип і вирішите, що саме вам потрібно:

  • звичайні прямі диванчики — класичний варіант для зручного сидіння. Вони універсальні і можуть з успіхом використовуватися буквально в будь-яких приміщеннях. Важливо тільки правильно підібрати розмір і дизайн;
  • кутові моделі хороші як спосіб урізноманітнити інтер’єр. Вони красиво виглядають як безпосередньо в кутку, так і посередині приміщення (наприклад, в якості способу зонування простору). Використовується софа у формі букви Г частіше в кабінеті керівника, в переговорній кімнаті, в місцях відпочинку персоналу;
  • модульні дивани — сучасне течія в меблевій промисловості, дуже практичне з точки зору функціональності. Вони складаються з окремих модулів, які при необхідності можна використовувати і окремо. Цілком відповідне рішення для open space просторів і для польоту дизайнерської фантазії.

М’які меблі у вигляді круглих островів в офісах використовується не часто. Це — здебільшого домашній варіант, в службових приміщеннях до нього вдаються лише в дуже сміливих, креативних інтер’єрах.

Розміри і конструкція

Як правило, для робочих приміщень немає необхідності купувати модель з розсувним механізмом. Коштує вона чимало, а використовувати софу як спальне місце швидше за все ніхто не буде. Досить купити нерозкладний офісний диван, цілком можливо — без спинки і підлокітників (типу тахти або кушетки). Такий виріб цілком функціонально, зручно, наприклад, для очікування відвідувачів, так і за зовнішнім виглядом більше відповідає діловому інтер’єру. Що стосується розмірів, то тут слід враховувати габарити приміщення, в яке купується меблі. Якщо простору мало, краще зупинити вибір на компактних або міні-моделях. Вони впораються зі своїми завданнями і не захарастить кабінети. На просторих площах (типу open space), навпаки, маленька меблі буде виглядати безглуздо, а ось солідна, габаритна, з великим числом посадочних місць (тип «Честерфілд») цілком підійде.

close