Донецький державний університет управління У Маріуполі

Навчання в університеті не тільки дозвільне життя, у вигляді вечірок і святкових днів, походів і сидіння в вечірніх клубах.

Перш за все це старанна робота над навчальним матеріалом, вивчення фундаментальних досліджень. Навчання студента починається з написання реферату, курсового дослідження і дипломної роботи. Якщо з даними видами робіт студент може впоратися сам, то написати її самому важко.

ДонДУУ

У Маріуполі відбулося парадне відкриття ще одного вузу-переселенця — Донецького державного університету управління. На роботи по ремонту, придбання меблів і техніки Фонд розвитку Маріуполя, Маріупольська міськрада і Група Метінвест вклали більше 20 мільйонів гривень. У новому корпусі ДонДУУ 34 аудиторії і 6 лекційних залів, якісні меблі та комунікації, що дає можливість розташувати 580 студентів денної та заочної форм навчання — жителів Маріуполя, регіону та мігрантів.

На заході були присутні Перший помічник глави міносвіти і науки України Володимир Ковтунець, Міністр з питань на час окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш, заступник голови ДонОДА Владислав Лаврик, представники маріупольської влади і керівники міських підприємств.

«Найголовніше, що сьогодні з’явилася право вибору у наших дітей на користь Маріуполя. Тепер за цим вибором вони не їдуть до Харкова або до Одеси — вони підбирають Маріуполь, ми даруємо право вибору професії тут. Сьогодні наші інститути — це той інструмент, то плече, яке в перспективі допоможе підняти економіку міста і країни », — зазначив глава міськадміністрації Вадим Бойченко.

Також глава міськадміністрації сказав, що ДонДУУ допоможе виростити еліту, нових менеджерів, за які боротимуться великі підприємства міста, муніципалітет, а ще сфера освіти і охорони здоров’я.

По закінченню урочистої частини, почесні гості написали теплі слова і бажання розвитку і процвітання ДонДУУ в пам’ятної Книзі інституту.

Евакуйований Донецький державний університет управління (ДонДУУ) готується до новосілля в Маріуполі. Пару днів назад повністю закінчені роботи по ремонту в новому корпусі інституту — в колишній будівлі бізнес-центру «Аверс» на вул. Аеродромної.

«Нам подобається. І великі аудиторії, і окремі кабінети — все виконано в єдиному стилі, стильно, якісно і якісно. Вже з 1 вересня в новому корпусі почнуть навчання студенти 2-ух факультетів: економіки і права », — сказала ректор ДонДУУ Світлана Марова.

Як зазначив голова ради директорів Фонду розвитку Маріуполя Геннадій Семеніхін, ремонт в п’ятиповерховій будівлі розпочався 20 лютого в межах програми по релокації інститутів, яку міськрада реалізує одночасно з Фондом.

Для створення великих і містких лекційних аудиторій на чотирьох поверхах були частково зняті перегородки, у всьому будинку оновлені стелі, відремонтовані двері зі зміною замків, реставрована вхідні сходи і виконана фарбування стін на всій площі практично 4000 кв. м.

close