Значення імені Аміна: походження, характер і доля

Езотерика

robertss 15.09.2023 Article

Цим красивим ім’ям часто нарікають дівчаток в арабських, осетинських і казахських сім’ях. Аміна — ім’я матері пророка Мухаммада, тому його вважають священним. Який характер у цієї дівчини та яка доля чекає на Аміну?

Походження та значення імені Аміна

Аміна — це східне ім’я, яке несе в собі енергетику жіночності та м’якості. На цю дівчину завжди можна покластися, вона оберіг для близьких. Як з’явилося красиве ім’я, що воно означає і як допомагає своїй господині в житті?

Історія імені, його форми

Яке походження імені Аміна? Це жіноче ім’я має арабське походження. Воно поширене в країнах, де проповідують іслам і шанують ісламську культуру, а також у Китаї та Японії.

Ім’я Аміна можна знайти в мусульманському іменнику. Спочатку, ім’я пов’язують з Аміною бінт Вахб — матір’ю пророка Мухаммада, засновника ісламської віри. Її історія описана в «Ісламському енциклопедичному словнику» Алі-заде Айдин Ариф огли.

Аміна походила з давнього знатного роду. Поховавши раптово померлого чоловіка, Аміна народила сина, якого віддали на виховання бедуїнам. Коли хлопчикові виповнилося п’ять років, мати забрала його до себе і вирушила до родичів і на могилу чоловіка. На зворотному шляху вона захворіла і померла, а Мухаммад став найбільшим пророком в історії.

Ще одна відома Аміна — це королева племені хауса, правителька мусульманської держави Заззау, хоробра войовниця, досвідчена стратегиня і тактик.

Зменшувальні імена: Амінка, Аммі, Мінка і Міна.

Значення імені, астрологічний аспект і сумісність

Що означає ім’я Аміна? У перекладі з арабської мови воно означає ‘бути в безпеці’. Його пов’язують із надійністю, вірністю та чесністю жінки, а також зі спокоєм і чеснотою.

Є думка, що Аміна має спільне з молитовним «амінь» і означає ‘хай буде так’, ‘вірно’, ‘правда’. Спільний корінь з арабським «іман», вказує на ще одне значення — ‘віра’.

В інших мовах і культурах зустрічаються схожі варіанти імені Аміна:

Дмитро і Надія Зима в книзі «Як назвати дівчинку. Найкраще ім’я для вашої дитини» стверджують, що енергетика у цього імені м’яка, незважаючи на твердий характер дівчинки.

Його відносять до стихії Повітря, планета-покровитель Аміни — Венера. Дівчині з таким ім’ям пасує зелений і рожевий колір. Її тотеми — голуб і кролик, рослина-талісман — барвінок і цвітна капуста, камінь-амулет — сердолік і смарагд.

Найкращі стосунки з протилежною статтю складаються з Олександром і Антоном, Артемієм і Арсенієм, а також Василем, Віктором і Владиславом. Їй підійдуть Гліб і Григорій, Данило та Ігор, добре складеться шлюб із Костянтином, Левом, Марком, Микитою, Петром, Романом, Семеном і Юрієм. Ідеальна сумісність у Аміни з чоловіками на ім’я Аліхан, Азат, Наріман, Мурат, Тамерлан і Таїр.

Відомі люди з таким ім’ям

Серед відомих людей є багато дівчат з ім’ям Аміна. Наприклад, дружина музиканта Олексія Кортнєва, лідера гурту «Несчастный случай». Аміна Заріпова — багаторазова чемпіонка світу з художньої гімнастики, заслужений майстер спорту і тренер інших чемпіонів. У подружжя троє спільних дітей, вони щасливі разом.

Ще одна відома особистість — Аміна Вадуд, професорка ісламу Університету Співдружності Віргінії. Вона стала першою в історії жінкою-імамом.

Аміна часто йде в політику, яскравий приклад — Аміна Чавахір Мохамед Джибріль. Вона кенійський юрист, дипломат і політик, закінчила Кенійську школу права, Київський національний університет імені Т. Шевченка та Оксфордський університет.

Доля і характер дівчат з ім’ям Аміна

Аміну знають як приємну і доброзичливу дівчину. Її головна таємниця — зайва довірливість, яка притягує до неї не надто чесних і чистих на руку людей. Щоб не потрапити на вудку шахраїв, Аміні потрібно добре знати сильні та слабкі сторони свого характеру.

Який характер у дівчат з ім’ям Аміна?

Аміна від природи вдумлива, раціональна і мудра. Всі ці риси притаманні їй з дитинства. Водночас юна Аміна — єгоза і непосида, чарівна ватажок вуличних компаній і призвідниця найцікавіших ігор.

Володіючи високими моральними якостями від народження, дівчина завжди тверезо оцінює свої вчинки. Вона непогано розбирається в людях, але інтуїція підводить Аміну в тому випадку, якщо добре серце говорить голосніше. Вона може прощати, давати другий шанс, не вірити в зраду. Їй слід навчитися казати ні та вірити у віщі сни.

У дитинстві дівчинка може виглядати слабенькою і хворобливою. Батькам варто приділяти увагу її оздоровленню, віддати доньку до спортивної секції, щоб унеможливити розвиток ревматизму, до якого є схильність.

Які головні риси характеру, за які люблять Аміну? Автор книги «Жіночі імена та по батькові» Борис Хігір вважає, що їх кілька. На його думку, Аміна:

  • Весела, цікава, комунікабельна.
  • Чесна і порядна.
  • Має чудове почуття гумору.
  • Начитана й освічена.

Вона володіє неабияким інтелектом, надзвичайно працездатна і віддана своїй справі. Честолюбство не головна якість, кар’єра потрібна їй для самореалізації. Вона завжди точно знає, чого хоче від життя.

Якості, які можуть заважати Аміні в житті, — це запальність, образливість, вразливість. Водночас Аміна — вірний друг, турботлива донька, чудовий співробітник. Вона талановита і часто досягає кар’єрних висот.

Але найголовніше для Аміни — це сім’я. Якщо дівчина не розчарується в чоловіках і не порине в роботу, то створить дуже міцну і щасливу сім’ю. Вона готова довго шукати партнера, щоб залишитися з коханим назавжди. Їй потрібен справжній чоловік, владика, господар, кам’яна стіна, за якою так легко сховатися.

З таким чоловіком Аміна проявить м’який, мудрий і істинно жіночий характер. Найчастіше заміжня Аміна народжує дітей, стає прекрасною матір’ю і вмілою домогосподаркою.

Яка доля у дівчат з ім’ям Аміна?

Аміна — це людина, з якою завжди легко і спокійно. З раннього дитинства вона не завдає клопоту рідним. Чудово вчиться в школі, легко опановуючи навіть складні предмети. Своїм одноліткам дівчинка примудряється надати психологічну допомогу і підтримку не гірше, ніж доросла людина. Природжений психолог, вона часто обирає професії, пов’язані з турботою і вихованням, — психолога і тренера, педагога і лікаря.

У роботі обирає творчу професію, здатну надихати на успіх. Аміна не сприймає неулюблені справи, від цього стає млявою, втрачає інтерес до життя.

Подорослішавши й навчившись досвіду, Аміна у стосунках із чоловіками тримає дистанцію, зближується з людьми, які перевірені часом. Вона потребує любові, тепла і турботи як ніхто інший. У своєму партнері бачить найкращі риси, недоліки вважає родзинкою.

У сім’ї та вихованні Аміна — ідеальна мати. Вона вміє поєднувати гіперопіку зі строгістю тренера. У результаті діти виростають упевненими, успішними та самостійними людьми, які назавжди зберігають у серці подяку та прихильність до матері. У її домі завжди затишно, смачно пахне і панує чистота.

Аміна — прекрасна жінка у всіх своїх проявах. Люди, для яких вона стала частиною сім’ї або другом, завжди отримуватимуть від неї підтримку і допомогу. Завдяки прекрасному характеру Аміні судилося прожити щасливе і повноцінне життя.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

close