Місячний календар стрижок на жовтень 2022: сприятливі та несприятливі дні

Езотерика

robertss 22.09.2023 Article

Відбиваючи світло Сонця, Місяць посилає на Землю енергію. Волосся людини — своєрідний енергетичний канал. Який вигляд воно матиме після стрижки та фарбування, залежить від місячних циклів. Обрати найкращий день для візиту до салону допоможе місячний календар стрижок на жовтень і поради вчених Аніла Какуньє та Хайро Муньос-Дельгадо.

Які сприятливі дні для стрижки в жовтні 2022?

Впоратися з осінньою нудьгою допоможе зміна іміджу або візит до перукаря. У жовтні буде дев’ять сприятливих днів для стрижки, фарбування і догляду за волоссям: 2, 4, 6, 19, 22, 26-27, 30-31. У ці дні будь-які маніпуляції з довжиною, формою і кольором зачіски будуть вдалими.

2 жовтня

Група вчених на чолі з Хайро Муньос-Дельгадо вивчили вплив Місяця на організм людини і рекомендують планувати життя з урахуванням місячних циклів. У неділю на зростаючий Місяць, що переходить зі Стрільця в Козерога, робіть найсміливіші й екстравагантні стрижки. Це 7-8 місячний день, коли процедури з догляду за волоссям пройдуть вдало. Локони стануть блискучими, не будуть сіктися, а їхня густота зросте. Фарбування і хімічна завивка пройдуть із мінімальним впливом. Новий образ розкріпачить.

4 жовтня

У вівторок Місяць, що зростає, з Козерога перейде у Водолія. Це 9-10 місячний день, який, на думку Джессіки Л. Ярбро, дуже сприятливий для візиту до перукаря. Волосся має чудовий вигляд, а стрижка лише поліпшить його стан. Зробіть тонування, освітлення. Стрижка, фарбування й укладання сприятливо вплинуть на ріст волосся, здоров’я і самопочуття. Якщо вибрати для фарбування натуральні барвники (хна, басма), оточуючі будуть щедрі на компліменти.

6 жовтня

У четвер Місяць, що зростає, переходить із Водолія в Риб, це 11-12 місячний день. Вплив на волосся повітряного знака непомітний, тож проводьте будь-які перукарські процедури. Не робіть у цей день просту укладку, потрібна родзинка і креатив. Візит до салону сприятливо позначиться на самопочутті, самооцінці та діловій хватці.

19 жовтня

Цього дня Сонце складе квадратуру до Плутона, Венера створить тригон із Марсом, а Місяць спадатиме у Леві. Це 24 місячний день, коли волосся під впливом процедур стає густішим, міцнішим. Будь-які експерименти із зачіскою будуть вдалими, окрім завивки, оскільки знак Лева і так зробить його хвилястим і пухнастим. Стрижка позбавить негативної енергії, а нова зачіска допоможе успішно пройти співбесіду.

22 жовтня

У суботу Сонце з’єднається з Венерою, планетою краси, а Місяць убуватиме в Діві. Це 26-27 місячний день, сприятливий для відвідування майстра. Можна підстригтися і змінити образ. Стрижка зміцнить харизму, а кардинальна зміна кольору розширить грошовий канал. Проведіть час у кріслі майстра з користю, повністю розслабтеся, проведіть медитацію.

26-27 жовтня

У середу і четвер, одразу після молодика будуть два сприятливі для стрижки та фарбування дні. Ось які астрологічні аспекти на нас чекають:

  • 1-2 місячний день, Місяць, що зростає, у Скорпіоні.
  • 2-3 місячний день, Місяць, що зростає, зі Скорпіона переходить у Стрільця.

У зв’язку з цим волосся можна стригти, фарбувати природними барвниками, робити укладку. Турбота про зовнішність приверне в життя гроші і потрібні зв’язки.

30-31 жовтня

У неділю і понеділок на 5-6 і 6-7 місячний день Місяць, що зростає, буде в Козерозі й перейде у Водолія. Знаки сприятливо впливають на стан волосся, стрижка його зміцнить і оздоровить. Тонування, фарбування, завивка пройдуть делікатно. Не перестарайтеся з аксесуарами в зачісці, краще зробіть акцент на її об’ємі. Новий образ активує творчий потенціал.

Які несприятливі дні для стрижки в жовтні 2022?

У жовтні вплив місячних фаз на життя і здоров’я людей посилять планетарні аспекти Юпітера, Венери, Марса і Меркурія, а також часткове сонячне затемнення. Щоб пом’якшити їхню енергетику, врахуйте несприятливі для стрижки дні жовтня, всього їх буде десять: 7, 9-10, 14, 16, 21, 23, 25, 28-29 число. У ці дні стригти і фарбувати локони хімічним способом небажано, оскільки результат непередбачуваний.

7 жовтня

На 12-13 місячний день Меркурій складе трін до Плутона, а Місяць зростатиме в знаку Риби. Знак несприятливо впливає на шкіру голови і волосся, та й вплив Плутона занадто жорсткий. Може виникнути спонтанне бажання змінити образ, але від цього краще утриматися. Зробіть фарбування хною і басмою, втирайте в кінчики олію. Усе це піде на користь волоссю й особистій енергії.

9-10 жовтня

Меркурій здійснить інгресію у Терези, відбудеться повний місяць у знаку Овна, а потім Місяць зміститься в Тельця, ставши спадаючим. Вчений Аніл Какуньє наводить дослідження, що підтверджують вплив повного місяця на людей. Це 14-16 місячні дні, несприятливі для стрижки та фарбування. Можна робити масаж, теплі обгортання.

14 жовтня

У п’ятницю спадний Місяць увійде в знак Близнюки. Це буде 19-20 місячний день, несприятливий для стрижки через її негативний вплив на здоров’я і самопочуття. Щоб упорядкувати волосся, пофарбуйте його натуральними барвниками, помийте й обполосніть трав’яним відваром. День буде хвилюючим, і догляд за собою відверне від негативних думок. Перед сном розчешіть волосся в різних напрямках, щоб перезавантажити мозок.

16 жовтня

На 21-22 місячний день спадний Місяць буде в Раку. Стригтися не можна. Лама Сопа Рінпоче вважає, що це погіршить здоров’я. Нанесіть на локони зміцнювальні та живильні маски. Вимийте волосся м’яким шампунем, висушіть природним чином, зробіть акуратну укладку, закріпіть її металевими аксесуарами. Це приверне в життя позитивну енергію.

21 жовтня

У п’ятницю 25-26 місячний день, спадний Місяць у Діві. Не стрижіться, щоб не зіпсувати собі настрій і не впасти в депресію. Краще зробіть фарбування натуральними барвниками, зробіть високу зачіску. Приведіть до ладу брови і наростіть вії.

23 жовтня

Цього дня Сонце здійснить інгресію в Скорпіон, туди перейде і Венера. Це 27-28 місячний день, коли Місяць із Діви переходить у Терези. У такий складний день не потрібно стригтися. Волосся стане неслухняним, а сама стрижка негативно вплине на здоров’я. Зробіть легку маску, обполосніть волосся натуральним трав’яним відваром.

25 жовтня

Цього дня відбудеться часткове сонячне затемнення, це також 29-30 і 1 місячний день, коли буде молодик на стику знаків Терези і Скорпіон. Неймовірно вдалий день для закладання фундаменту нового життя, але стрижка цього дня не найкраще рішення. Якщо волосся має недоглянутий вигляд, просто вимийте його, нанесіть кондиціонер, висушіть за кімнатної температури, укладіть за допомогою воску.

28-29 жовтня

У цей період відбудеться інгресія Юпітера в знак Риби, зробивши нас особливо вразливими емоційно. Це також 3-4 і 4-5 місячний день, Місяць, що зростає, у Стрільці з переходом у Козерога. Не стрижіться, оскільки волосся швидко відросте, не встигнете насолодитися образом. Подбайте про волосся за допомогою професійної косметики, поживних ампул і колагену.

У жовтні буде достатньо сприятливих днів для відвідування салону. Але будуть і несприятливі дні, тож уважно стежте за місячним календарем стрижок місяця й акуратно плануєте процедури за волоссям і зміну образу.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

close