Гороскоп Таро на березень 2023 року для кожного знака зодіаку

Езотерика

robertss 14.09.2023 Article

Який гороскоп Таро для Овна на березень 2023? Це місяць короткочасного очікування напередодні вигідних контрактів, отримання грошей, подарунків долі. Потім буде швидкий ривок і тріумфальне досягнення бажаного.

У березні на Овна чекає очікування, ізоляція або відпочинок. Відразу за паузою прийде успіх у матеріальній сфері, швидке кар’єрне зростання, великі покупки, переїзд, подорож. Такий прогноз дає Четвірка і Лицар мечів, а також Туз пентаклів у розкладі таролога Анжели Перл.

Який гороскоп Таро на березень 2023 для Тельця?

Має бути місяць роботи і вирішення важливих питань. Телець отримає фінанси від підробітку або вкладе їх у своє навчання і дітей. Роботи буде багато, на нього чекає задоволення і легка втома від клопоту.

У березні фінанси не викличуть побоювань, їх буде достатньо. Вдасться розв’язати питання з документами, відкриються можливості, які були недоступні. Це прогнозують карти Таро Паж пентаклів, Туз мечів і Дев’ятка жезлів.

Гороскоп Таро на березень для Близнюків

Представники знака Повітря проживуть активний і насичений подіями березень. Який гороскоп Таро для Близнюків на березень 2023? Березень обіцяє поїздки і безліч завдань, вирішувати які доведеться швидко й успішно. Багато хто приділить час дітям або власним захопленням. Самотні закохаються.

Карта швидкості віщує повідомлення і новини, зустрічі та переговори. Батьки поринуть у виховання дітей, бездітні пари дізнаються про вагітність. Буде в березні місце і для кохання, знайомств. Про це розповів аркан Вісімка жезлів, Паж і Король чаш.

Який гороскоп Таро на березень 2023 року для Рака?

Це буде місяць нових починань, руху вперед у різних сферах життя. Ті, кому потрібна підтримка і порада керівника, отримають її. Не тринькайте гроші. Усі, кому знадобиться позика, отримає її на роботі, у банку або як подарунок від чоловіка.

Раки будуть роз’їжджати, вчитися і відкривати для себе нові горизонти. У них з’явиться покровитель, або цю роль візьме на себе партнер по шлюбу. Фінансова грамотність допоможе зберегти стабільність. Такий прогноз показали карти Трійка жезлів, Король і П’ятірка пентаклів.

Гороскоп Таро на березень для Лева

Усе, що побажає Лев, у березні здійсниться, якщо діяти грамотно. Який гороскоп Таро для Лева на березень? На вас проллється фінансовий потік, а ось здоров’я і близьке оточення потребуватиме уваги і турботи. Поруч буде кохана людина, вона підтримає морально і фізично.

Багато Левів у березні отримають подарунки, гроші та інші блага. Так пророкує Туз пентаклів, який видання The Tarot Guide називає картою нових починань і процвітання. Уважніше до самопочуття і не забувайте робити добро. Дозвольте іншим людям проявляти турботу, більше часу проводьте з коханими. Це підказки від П’ятірки пентаклів і Короля чаш.

Який гороскоп Таро на березень 2023 року для Діви?

У березні Діва опиниться під гнітом обставин. Необхідно рахуватися з чужою думкою, що спричинить втому і потребу у відпочинку. Але їй вдасться знайти вихід із ситуації, подолавши тягар обов’язків, страхів і чужої думки.

Діва буде прив’язана до партнера, зобов’язань або кредитів. Доведеться розбиратися з проблемами здоров’я і фінансової сфери. Усе закінчиться добре завдяки рішучості та вмінню брати відповідальність на себе. Прогноз ґрунтується на передбаченні старшого аркана Диявол, Дев’ятки і Шістки мечів.

Гороскоп Таро на березень 2023 року для Терезів

Який гороскоп Таро для Терезів на березень 2023? Березень буде щасливим місяцем, осяяним веселкою над головою Терезів. Вищі сили і люди будуть щедрі до них. Не можна сидіти на місці. Потрібно брати і робити, досягаючи успіху і процвітання у всіх сферах життя.

Терези насолодяться періодом підтримки близьких. Проблем із грошима не буде, вірогідні прибуток, премії та подарунки. Терезам залишається докласти зусиль і проявити себе. Передбачення склала тарологиня Анна Арджеванідзе. В її розкладі випала Десятка Кубків, Шістка і Королева пентаклів.

Який гороскоп Таро на березень 2023 року для Скорпіона?

Незважаючи на внутрішній неспокій і перешкоди в житті, він буде налаштований рішуче і зробить серйозний крок. Результати зусиль принесуть плоди: чекайте на успіх, доленосну подію, здійснення мрії.

У березні Скорпіон відсіче зайве, зробивши прорив у роботі. Тупик, у який загнала доля, залишиться позаду. Місяць подарує радість і гордість за себе. Це обіцяє Туз і Двійка мечів, старший аркан Сонце.

Гороскоп Таро на березень для Стрільця

Стрільцям доведеться повірити у свій успіх. Весна почнеться з відкриття особистого потенціалу. Який гороскоп Таро для Стрільця на березень 2023 року? На нього чекає тріумф, досягнутий зусиллями, рішучістю і впевненістю. Вдасться подолати обставини, які зв’язували по руках і ногах. До кінця березня Стрільці відчують блаженство і гордість за виконану роботу.

Початок сезону ознаменований переломними подіями. Стрільці самостійно позбудуться кайданів і знайдуть абсолютне щастя в коханні, фінансах і самореалізації. Це обіцяють старші аркани Маг, Диявол та Імператриця.

Який гороскоп Таро на березень 2023 року для Козерога?

Березень буде важливим у плані офіційних рішень (підписання контракту, договору купівлі-продажу, одруження). Буде вирішено важливе питання, яке не підлягає перегляду. Прийдуть гроші, які можна вкласти в себе і дітей.

У перший місяць весни Козеріг наважиться на довгі стабільні стосунки в бізнесі, кар’єрі та особистому житті. Дехто відкриє власну справу, вступить на навчальний курс, зробить дорогу покупку. Це прогноз старшого аркана Ієрофант, Туз мечів і Паж пентаклей.

Гороскоп Таро для Водолія на березень

Який гороскоп Таро для Водолія на березень 2023 року? На нього чекає місяць кохання і блаженства. Самотні знайдуть партнера, а в конфліктних парах настане перемир’я. Імовірні термінові відрядження, поїздки. Багато хто закохається, одружиться, укладе трудовий договір, діловий контракт.

Водолій проживе березень у гармонії з близькими. Питання щодо документів і домовленостей вирішаться швидко. Рішення про шлюб, народження дітей, великі покупки будуть ухвалені. Про це свідчать старші аркани Закохані, Ієрофант і Шістка мечів у передбаченні Ольги Стелли.

Який гороскоп Таро на березень 2023 року для Риби?

На представників знака чекає період комфорту, задоволеності життям і собою. Риби приймуть важливе рішення, спираючись на власну інтуїцію та підказки психологів, лікарів, тренерів. Вони виступлять рішуче і безапеляційно, відсікаючи все зайве.

Багато хто з Риб поїде у відпустку, потішить себе гарним одягом, турботою про зовнішність і фігуру. Вони розкриють талант, який давно рвався назовні. Про це говорить Дев’ятка пентаклів, старший аркан Жриця і Королева мечів.

Березень стане початком нового етапу в житті багатьох знаків зодіаку. Настав час кинутися вперед, керуючись власними бажаннями і потребами. Вибудовуйте стратегію березня з урахуванням підказок системи Таро і власної інтуїції.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

You may also like

Привітання з Днем авіації України 2023 — вірші, проза, листівки

Привітання з Водохрещем 2023

Вірші з днем народження 2023

Привітання з Великоднем 2023 + вірші, листівки з Пасхою

Привітання з 8 березня 2023 для всіх жінок України

Останній дзвоник 2023 — привітання, подяки, листівки

close