15 ідей палубних плінтусів, які прикрасять ваш двір

Лі має понад двадцять років практичного досвіду реконструкції, ремонту та покращення будинків, і вже понад 13 років надає поради щодо покращення житла.

Опубліковано 21.06.23

Плінтус для палуби заповнює відкритий простір між палубою і землею і надає палубі акуратного вигляду. Спробуйте одну з цих ідей палубного плінтуса, наприклад, огинаючі сходи, частковий плінтус, чагарники і композитні дошки, щоб освіжити вашу палубу і замаскувати предмети, що зберігаються під палубою.

Дерев’яний палубний плінтус у поєднанні зі сходами

Горизонтальні палубні плінтуси поєднуються з набором вставних палубних сходів для створення плавного, цілісного вигляду. У багатьох громадах огородження не потрібні, якщо палуба знаходиться нижче певної висоти.

.

Плінтус для палуби з алмазної решітки

Алмазна решітка — поширений і класичний матеріал, який використовується для палубних перил. Це також один з найбільш економічно ефективних способів оздоблення палуби: 8 футів пластикової алмазної решітки коштують від $16 до $20.

.

Плінтус для палуби з квадратної решітки

Квадратна решітка — це сучасна версія традиційної ромбовидної решітки. Квадратну решітку легше монтувати, оскільки горизонтальні та вертикальні елементи більш точно відповідають частинам колоди. Біла решітка виділяється на темному фоні як стилістичний штрих. Або використовуйте чорну решітку, коли ви просто хочете приховати область під колодою.

.

Плінтус для плаваючої палуби

Будівництво плаваючої палуби опускає її до рівня землі. Плінтус палуби — це одна дошка 2 на 6 або 2 на 8. Наземні палуби (або будь-які палуби заввишки менше 30 дюймів) часто не вимагають дозволу на будівництво, але завжди корисно проконсультуватися з місцевим дозвільним органом.

.

Плінтус для палубних сходів, що обертаються навколо

Палубні сходи, що огинають всю палубу, виконують функцію функціонального палубного бортика. Кругові сходи забезпечують повний доступ до решти частини двору, а також є чудовим місцем для відпочинку.

.

Частковий палубний плінтус

Частковий плінтус для палуби — це довга горизонтальна дошка вздовж верхньої частини, а нижня частина залишається відкритою. Відкрите дно сприяє вентиляції. Палубний плінтус також залишається в хорошому стані довше і потребує меншого обслуговування, оскільки плінтуси не контактують з землею.

.

Плінтус для зберігання палуби

Високі палуби можна перетворити на сховище, додавши спереду або з боків палубний бортик. Використовуйте суцільні дошки і робіть відстань між ними досить щільною, щоб приховати предмети, що знаходяться під палубою.

.

Плінтус для палуби з деревно-композитної дошки

Деревно-композитна дошка, що використовується для настилу, може бути встановлена спереду і з боків як плінтус для палуби. Дерево-композит — це суміш поліетилену і деревних частинок, а також консервантів і сполучних речовин.

.

Багатоярусний палубний плінтус

Багатоярусний настил поступово опускається до рівня землі, тому плінтус не потрібен. Проступи на ярусах утворюють бортик настилу. Багатоярусні настили також добре працюють на схилах.

.

Плінтус передньої сходинки

Передні сходинки на палубі діють як бортик палуби. Сходинки можна продовжити по боках, щоб створити круглі палубні сходи. Або заповнити бокові сторони решіткою, кущами або палубними дошками.

.

Листяний палубний плінтус

Щедре листя навколо палуби усуває необхідність в палубному бордюрі. Декоративні трави, такі як пампаси, новозеландський льон і зебра, підтримують природну низькість листя без необхідності підстригання. Для високих палуб використовуйте японські клени.

.

Очеретяний палубний плінтус

Очеретяні екрани, доступні в 16-футових рулонах, добре працюють як палубний бортик з недбалим дотиком. Очеретяні екрани недорогі, хоча вони руйнуються швидше, ніж інші типи палубних настилів.

.

Чагарниковий палубний плінтус

Стратегічно розміщені чагарники, такі як самшит або падуб чорнильний, добре підходять в якості палубного бордюру, без необхідності додавати додаткові будівельні матеріали на палубу. Підстригайте кущі подалі від палуби.

.

Плінтус для палуби з каменю або шпону

Натуральний річковий камінь утворює міцний бортик для палуби. Для більшості домашніх майстрів і навіть для багатьох професіоналів кращим варіантом є штучний шпонований камінь: тонкі, легші за вагою кладочні блоки призначені для прилягання один до одного з боку в бік. Щоб встановити кам’яний шпон в якості палубного плінтуса, спочатку побудуйте опорну стіну з фанери для зовнішніх робіт і цементної підкладки, а потім встановіть кам’яний шпон зверху.

Продовжуйте до 15 з 15 нижче.

close