Як вибрати ковзани для дівчаток?

Як вибрати ковзани для дівчаток? - Ветеринар

Вибір якісного спортивного спорядження для дитини вважається досить важливим і відповідальним заходом. Більшість дівчаток захоплюються фігурним катанням, тому для них потрібно вибрати тільки дуже хороші та якісні моделі ковзанів.

Як вибрати ковзани для дівчаток? - Ветеринар

Про це й поговоримо в статті.

Види та матеріали

Сьогодні на магазинних полицях і в брендових каталогах покупці можуть зустріти дуже багато чудових ковзанів різних рівнів. Для дівчинки можна досить легко знайти як аматорське, так і професійне спортивне обмундирування.

Такі речі також діляться і за матеріалами, з яких робляться. Багато великих виробників виробляють дуже якісні дитячі ковзани, зроблені зі справжньої шкіри. Також популярні екземпляри з нейлону і дуже міцного пластику.

Зрозуміло, найпрактичнішими і найзручнішими вважаються саме моделі зі шкіри ковзанів для дівчаток. Основна особливість таких різновидів полягає в можливості поглинання вологи.

Шкіряні вироби прекрасно облягають дитячу ніжку, є “дихаючими”, мають найкрасивіше оформлення дизайнером. Не менш практичними і надійними можуть бути ковзани, виготовлені зі штучних матеріалів.

Здебільшого, вони довше зберігають зовнішню привабливість, відрізняються невеликою вагою. Ці якості відіграють для дитини найважливішу роль.

Фігурні ковзани для дівчаток обладнуються внутрішньою частиною, яка робиться з різних типів матеріалів. Розглянемо особливості найпоширеніших з них.

 • Справжня шкіра. У магазинах реалізується багато дитячих ковзанів, у яких внутрішня частина виконується з цього матеріалу. Такі вироби привабливі тим, що дуже добре тримають тепло, вважаються досить зручними. Головний недолік полягає в порівняно швидкому зносі.
 • Тканини на основі синтетики. Наявність внутрішньої частини з синтетичних матеріалів помітно здешевлює фінальну ціну дитячих ковзанів. Крім того, такого роду матеріали розраховані на більш тривалий робочий термін.
 • Хутро штучне. Цей внутрішній матеріал перебуває в ролі додаткового утеплювача, а ще надає зовнішньому вигляду ковзанів набагато красивішого зовнішнього вигляду.

Леза ковзанів для дівчаток теж виготовляються з найрізноманітніших матеріалів. Широко популярними вважаються сталеві варіанти, які не потребують занадто частих заточувань.

У виробництві лез зазвичай застосовуються різні типи сталі.

 • Легована. У цей вид вводять додаткові добавки у вигляді хрому, нікелю та азоту. Склад з перерахованих елементів відчутно збільшує рівень стійкості металу до механічних втручань, зменшує знос лез.
 • Нержавійка. З цього матеріалу леза роблять дуже часто. Високоякісна нержавіюча сталь доповнюється хромовим покриттям, що добре проявляється на її антикорозійних властивостях.
 • Вуглецева. У складі такої сталі є певна кількість вуглецю, завдяки чому досягається певний ступінь твердості матеріалу.

Сучасні ковзани для дівчаток діляться на понад десять видів, кожен з яких має певні особливості та параметри.

 • Прогулянкові. Схожі різновиди дитячих ковзанів мають у власному устрої м’які черевики, доповнені м’якою внутрішньою підкладкою. Нога в таких виробах не облягає занадто щільно. Зазвичай прогулянкові типи дитячих ковзанів купуються для приємного проведення часу з сім’єю або друзями. Для професійного рівня вони абсолютно не підходять.
 • Тренувальні. Дуже стійкі та мобільні моделі, обладнуються парою полозів з невеликим проміжком між ними. На тренувальних ковзанах надзвичайно зручно вчитися катанню. Впасти в них дуже важко.
 • Фігурні. Такі дитячі ковзани обов’язково обладнуються подовженим лезом. Дуже часто виготовляються зі справжньої або вінілісшкіри, щільно облягають ногу і максимально надійно на ній кріпляться.
 • Хокейні. Моделі, леза яких не мають зазубрин. У таких виробах присутні дуже міцні черевики, що мають посилені носок і п’яту. Ноги в хокейних ковзанах кріпляться дуже щільно і надійно, щоб уникнути травм або розтягнень.
 • Розсувні. Зручні та практичні екземпляри, їхній розмір дозволяється змінювати в міру зростання юної фігуристки. Зазвичай ці різновиди мають пластмасовий черевик укупі з високою шнурівкою.

Дизайн

Ковзани для дівчаток вирізняються особливо привабливим і милим дизайном. Дуже часто зустрічаються чудові теплі моделі, які мають таке оформлення із зовнішнього боку:

 • білі із зображенням квітів і візерункових ліній рожевого або фіолетового відтінку;
 • незвичайні екземпляри з кішечками і відбитками котячих лапок;
 • різнокольорові ковзани, в яких поєднані блакитні, зелені, рожеві, білі, жовті та інші яскраві тони;
 • вироби із зображенням сніжинок, єдинорогів, героїв мультиплікаційних фільмів;
 • досить затребувані дівочі ковзани, дизайн яких витриманий у новорічній тематиці свята;
 • зустрічається досить багато однотонних білих, рожевих або ніжно-фіолетових варіантів.

Розміри

Вибір правильного розміру дитячих ковзанів вважається одним з дуже важливих етапів пошуку відповідної пари спортивного спорядження. На щастя, у наш час у місцях продажу знайдеться чимало дуже якісних виробів, що мають дуже різноманітні параметри розмірів. Є можливість вибрати ковзани як для дуже маленьких (3, 4, 5 років), так і чудові підліткові екземпляри (для дівчаток 7, 8, 10, 11, 11, 12 років і старше).

Найпопулярнішими вважаються екземпляри, що мають такі розміри: 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29,5, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 і так далі. Різні виробники виготовляють дитячі та підліткові ковзани відповідно до власної розмірної сітки.

Топ хороших моделей

Розберемо невеликий рейтинг хороших моделей якісних брендових ковзанів для дівчаток.

 • Larsen Love. Досить поширена дитяча модель, що має милий і привабливий дизайн. У пристрої таких ковзанів є комфортабельний високий черевик, що сприяє хорошій стійкості. Передбачається дуже сильний носок, надійно захищений від механічних пошкоджень і ударів. Є хороша застібка, а ще лезо з вуглецевої сталі.
 • Galaxy Girl. Ці дитячі ковзани теж вирізняються красивим зовнішнім виконанням. Вони робляться з дуже міцного пластику, який не піддається утворенню подряпин і відколів. Нога всередині черевик не потіє. Для перенесення цих виробів передбачається зручна петелька. У конструкції є леза зі спеціальним покриттям для захисту.
 • Action PW-250. Надмірно яскрава і незвичайна модель дитячих ковзанів, яка має привабливу ціну. Обмундирування вважається розсувним і зручним. У конструкції розглянутих ковзанів присутні леза зі спеціальним покриттям для захисту.
 • Wifa Prima Set Mark IV. Дизайн у мінімалістичному стилі цієї моделі має доволі акуратний і красивий вигляд. Форма черевика вважається традиційною. Тут немає ніяких строкатих вставок і прикрас. У конструкції є хороше лезо, якому не потрібні часті заточування. Усередині черевик враховані відмінні ортопедичні устілки, є складається з декількох шарів підошва.
 • Action PW-226. Універсальний дизайн таких дитячих ковзанів відразу привертає велику увагу до себе, оскільки вважається дуже яскравим, багатобарвним. У конструкції цих виробів передбачається механізм, який розсувається. І черевик, і підошва виготовляються з якісного пластику. Усередині є оздоблення зі штучного матеріалу. Лезо виготовляється з практичної нержавійки.

Рекомендації щодо вибору

Розберемо основні критерії, відповідно до яких варто вибирати відповідні ковзани для дівчаток.

 • Розмір. Спортивне обмундирування має ідеально підходити дитині. Купувати екземпляри на розмір більші або менші не слід, оскільки через це рівень комфорту та безпеки ковзанів різко зменшиться. Можна передбачати дуже маленький запас у 0,5 см, щоб дитина могла кататися в теплих шкарпетках.
 • Примірка. Дівчинка повинна обов’язково поміряти ковзани перед придбанням, щоб переконатися, що вони досить зручні для неї, ніде не тиснуть, не викликають дискомфорту.
 • Матеріал. Рекомендується купувати тільки таке льодове обмундирування, яке зроблено з надійних, практичних і чистих, екологічних матеріалів. Від черевиків не повинен виходити раптовий хімічний запах.
 • Посадка. Ковзани повинні ідеально сісти на дитячу ногу. Черевики спортивного спорядження повинні сидіти щільно і міцно, надійно фіксуватися шнурівкою або іншими передбаченими кріпленнями. Взуття тільки не повинно бовтатися на дитячих ніжках або слабо фіксуватися на них.
 • Якість устілок. Розумно купувати ковзани, черевики яких обладнані ортопедичними устілками. Буде зручніше, якщо останні виявляться такими, що знімаються, оскільки їх можна буде виймати і сушити після катання.
 • Якість виготовлення. Абсолютно всі шви, кріплення і фіксатори дитячих ковзанів повинні бути в прекрасному стані. Спортивне обмундирування не повинно мати якихось недоліків, браку, ушкоджень, ниток, що визирають, або деформованих ділянок.
 • Дизайн. Для дівчаток варто вибирати інвентар, дизайн якого їм буде подобатися найбільше. На щастя, наразі в магазинах реалізується досить багато симпатичних дівочих ковзанів.
 • Бренд. Є сенс вибрати досить якісну спортивну амуніцію, випущену світовим виробником.

Фірмові ковзани робляться відповідно до всіх регламентів і вимог, мають набагато гарніший зовнішній вигляд.

close