Красиві імена для хом’яків

Красиві імена для хомяків - Ветеринар

Придбання домашньої тварини — це не тільки радісний захід, але водночас дуже важливий крок. Новоспечений господар привозить хом’ячка додому, поміщає його в клітку, пропонує різні ласощі, дає гризуну іграшки.

Красиві імена для хомяків - Ветеринар

У відповідь звір проявляє ласку, тепло і добре ставлення. Після проходження твариною адаптації господар хом’ячка може приступити до дресирування власного маленького вихованця. А щоб справа рухалася з граничною швидкістю, потрібно дати гризуну ім’я. А ось це досить велика проблема.

Важливі фактори підбору

Вибір клички для хом’ячка — нелегке завдання, і все таки здійсненне. За основу імені застосовуються індивідуальні лінії гризуна. В одних звірків чітко виражені оченята і носик, в інших представлена незвичайна колірна палітра шубки, а треті відрізняються норовливим характером.

Хом’ячки, за власною природою, тварини звичайні і не вимагають називати їх мудрованими іменами. Звірятко досить швидко і легко вчить власну кличку, після цього вільно на неї відгукується. Ім’я хом’ячка може бути коротким, рідше застосовуються складносурядні клички.

Під час вибору імені важливо, щоб самому господареві було комфортно кликати хом’ячка, а улюбленцю — запам’ятати і реагувати.

На даний момент є дуже багато порід хом’ячків. При цьому будь-яка окрема особина виділяється особливою палітрою кольорів шерсті. Спираючись на природні кольори і незвичайність шубки, хом’яку можна вибрати цікаве прізвисько.

 • Сірий відтінок шерсті хом’яка наштовхує власника на імена, що характеризують палітру кольорів відтінку. Наприклад, Сіріус, Вовчок, Трюфель і навіть Плюмбум.
 • Білих хом’ячків доречно називати такими іменами, як Рафінад, Умка або Сахарок.
 • Хом’ячкам із чорною шерсткою чудово підійдуть клички Барс, Брюнет і Яхонт.
 • Тваринам із бежевим забарвленням слід обирати теплі клички, наприклад, Персик, Мигдаль або Жовток.
 • Власникам рудих гризунів потрібно вибрати ім’я, що говорить про помаранчевий колір. Наприклад, Янтар, Мандарин або Медок.

Крім палітри кольорів шерстки, хом’яки відрізняються за вгодованістю. Спираючись на такі показники, господареві гризуна буде доречно вибрати кличку, що підкреслює будову тільця улюбленця і повноту черевця:

 • хом’якам великих розмірів найбільше підійдуть такі імена, як Здоровань, Камаз, Бутуз або Олімп;
 • гризунам середніх розмірів доречно дати кличку Атлет, Фокус або Крокус;
 • хом’яку крихітного розміру краще, звісно, обрати кличку зі зменшувально-пестливим акцентом, приміром, Гномик, Горошок або Пікселек.

Принісши в дім хом’яка, новоспечений господар перший час придивляється до власного улюбленця, вивчає його звички, інтереси та характер. І лише після знайомства з пристрастями тварини можна приступити до вибору відповідного прізвиська:

 • скромних і сором’язливих хом’ячків слід називати витонченими іменами, наприклад, Крейда, Няшка або Бісер;
 • непосидючим гризунам найкраще підійдуть такі імена, як Шпана, Нирок, Мажор;
 • звірку з агресивним характером необхідно обирати імена, що відповідають задиристій вдачі та характеру, наприклад, Вулкан, Шуруп, Урка;
 • лискучі та зніжені звірята вимагають називати їх ласкавими іменами, наприклад як Хлюпик, Ластик або Яселька;
 • активні та грайливі хом’яки повинні носити імена, які пов’язані зі швидкістю, наприклад, Турбо.

Дуже часто господарі хом’яків, привезених з інших континентів, хочуть показати приналежність власного вихованця до іноземного місця народження за допомогою кличок, співзвучних з рідним краєм.

 • Джунгарські види хом’яків дуже часто носять такі імена, як Сайгак, Русик або Терек.
 • Сирійські хом’яки носять сильні та мужні клички. Наприклад, Боєць, Акбар, Ярлик.
 • В іменах хом’яків китайського походження має бути деяка витонченість. Наприклад пропонується назвати тварину Касік, Азіз або Ріджі.
 • Хом’яки роборівського походження носять досить серйозні імена: Куля, Хан або Батат.

Не завжди фантазія людини здатна вигадати цікаву і незвичайну кличку для невеликого гризуна. Найчастіше трапляються хом’яки, яких звуть Вася, Петя або Федя. Хоча, з іншого боку, людські імена підкреслюють харизму тварини і викликають нотку сміху.

Певні власники не надто переймаються під час підбору бездоганного прізвиська і називають хом’яків рідкісними, але звучними іменами, наприклад, Рікі, Принц і навіть Шапокляк. Трапляється так, що новоспечені господарі не дають власному вихованцеві ім’я, через що звір може потрапити в складне становище.

Тварини, які живуть удома, за власною природою запам’ятовують конкретні звуки, з якими до них звертається господар, і надалі обертаються на знайомі сигнали.

А якщо називати звірка регулярно всілякими іменами, він не зможе правильно реагувати і розуміти власного господаря.

Обов’язково потрібно згадати, що хом’яки не завжди сприймають дані їм клички. Причиною цього є звукові незручності, які гризуни можуть трактувати по-різному. Фахівці проводили низку досліджень, завдяки яким встановили, що хом’яки найкраще відгукуються на імена, де є букви “р”, “м”, “к” і “л”. Самкам хом’яків найприємніше реагувати на імена, які починаються з літер “м”, “к” і “д”. Для самців найбільш зрозумілі та запам’ятовуються клички, які починаються з букв “м”, “к”, “с” і “д”.

Красиві клички для хлопчиків

Найкраща тактика для вибору відповідного прізвиська самцеві хом’яка — це вичікування і спостереження. Обов’язково варто з’ясувати характер звірка, його звички, манери та інтереси. Придивитися до забарвлення шубки, виявити на ній характерні риси і визначити особливості шкурки. Велику увагу важливо приділяти мордочці хом’ячка. В очах тварини вийде прочитати багато цікавого і навіть визначити настрій звірка щодо власного власника. Дуже часто господарі маленьких звірків дають імена власним вихованцям, спираючись на рисах їхніх характерів.

 • Напористим самцям більше підійдуть такі клички, як Дзига, Тайфун, Дизель або Живчик.
 • Верткі хлопчики носять виключно чоловічі імена, наприклад, Каскадер, Ролик, Гвинтик, Шпунтик або Вжик.
 • Малюки, наділені спокійним і поступливим характером, повинні носити відповідні власним характеристикам клички. Наприклад, Афоня або Мовчун.
 • Виявивши у власного вихованця повадки аристократа і гострий розум, господар звірка може сміливо називати його Цезарем, Принцом, Герцогом або будь-яким іншим “титулованим” ім’ям.

Для більшості господарів хом’яків досить важливо, щоб прізвисько тварини характеризувало колірне забарвлення їхньої шерстки.

Крім того, воно має бути легким у вимові та зрозумілим звірку.

 • Хом’яків із рудим забарвленням досить іноді називають іменами, пов’язаними з фруктовими плодами, наприклад, Персиком або Абрикосиком. Кличка Рижик звучить дуже просто і дуже прямолінійно, але, незважаючи на це, користується дуже великою популярністю.
 • Гризунів із сіренькою шерсткою дуже часто називають такими іменами, як Димок або Попіл.
 • Хом’яки чорного забарвлення виглядають досить зухвало і жорстко, власним виглядом висловлюють мужність і силу. Щоб відзначити переваги самця називають Блеком або Чернишем.
 • Біленькі хом’ячки досить ніжні, власним виглядом припускають чуттєвість і витонченість. Для них ідеальними стануть імена Сахарок, Кефірчик, Зефірчик або Ангелок.

Дуже часто кличка маленького вихованця визначає рід діяльності власника гризуна.

 • Так, якщо господар цікавиться перегонами, хом’ячок носитиме ім’я Спринтер, Гонщик або Шумахер.
 • Любителі мотоциклів, виходячи з цього, звуть власного хом’яка Байкером.
 • Цінителі спортивних змагань нагородять власного вихованця відповідною кличкою. Таким чином, традиційний тендітний хом’ячок може стати Боксером або Лижником.

У житті людини індивідуальне значення має музика. Кожна індивідуальна особистість любить той чи інший жанр музичного виконання, цікавиться всілякими співаками і групами. Ці самі інтереси багато в чому впливають на кличку маленького гризуна. По-перше, хом’як може отримати ім’я будь-якого виконавця російської і навіть зарубіжної естради. Друге, його можуть назвати на честь улюбленого гурту, проте найчастіше нагороджують узагальненими в музичних жанрах кличками. Наприклад, Акорд, Соліст, Рокер. Більш непростий варіант імені для тварини, що зустрічається нечасто — Медіатор.

Набагато простіше і легше вибрати ім’я для самця хом’яка, який любить багато перекусити. Дуже цікаво звучатиме кличка Снікерс або Прожора. Дуже популярними іменами пухких самців вважаються Пончик і Кекс. У сьогоднішньому житті передбачається робити вибір імені з більш незвичайних варіантів, наприклад, Сендвіч або Бургер.

Напевно кожен знає, що велику увагу кличці тварини приділяють жінки. Чоловіки, зі свого боку, не заморочуються з приводу імені гризуна і здатні охрестити його найзвичнішими прізвиськами. Наприклад, Кеша, Вася, Федя або Афоня. У побуті дуже часто можна зустріти ім’я Хома.

Підбираючи кличку для гризуна чоловічої статі, велику увагу приділяють розмірам пухнастика. У цьому варіанті фантазія людини може сильно розігратися, тож хом’ячок стане Лилипутиком, Крихіткою, Пупсиком. Або, навпаки, Велетнем або Гігантом.

Якщо у новоспеченого власника широкий склад розуму, традиційний маленький пухнастий гризун може перетворитися на справжнього Термінатора, Тайсона, Зорро і навіть Фреді. Головне, придивитися, на якій частині тіла хом’ячка акцентувати. Можливо, рухи тварини нагадують роботизовану техніку. Або її погляд вирізняється мстивістю. Вдома схожі прізвиська здаються звичайними і найоптимальнішими, а ось якщо вирушити з гризуном у гості та повідомити там, як звати дитину, увесь вечір пройде в сміховинній обстановці.

Незвичайні імена для дівчаток

Під час вибору хом’ячка насамперед людина розглядає зовнішні дані гризуна. Додому поїде тільки найкрасивіший і найчудовіший звір. При цьому новоспечений господар навіть не замислюється про статеву приналежність вихованця.

Але ж вибір клички для самок хом’яків — процес дуже складний і займає не 1 день. Зрозуміло, можна акцентувати на зовнішніх даних, але все таки краще не поспішати, а просто подивитися за нею.

Вгодованих і повненьких самок хом’яків дуже часто називають зменшувально-пестливими іменами, наприклад, Булочка, Оладушка, Пампушка, Котлетка або Пишечка. Але досить популярне ім’я для малятка — це Ковбаска.

Якщо новоспечений господар відразу не зважився назвати дівчинку, йому доведеться ознайомитися з її характером і звичками. А за кілька днів вдасться вибрати найбільш підходяще прізвисько, відповідне вподобанню тварини. Для рухливих і жвавих самок хом’яків ідеальними іменами стануть Швидкість, Блискавка, Торпеда або Ракета.

Дуже часто самки хом’яків мають довгу шерсть. Спираючись на цей фактор, пропонується підбирати відповідну кличку, наприклад, Пушинка або Шерстинка.

Для самки хом’яка з винятковими рисами зовнішності, особливою красою і яскраво акцентованими лініями мордочки ідеальними стануть такі імена, як Чарівна дівчинка, Барбі, Принцеса, Краля або Фіфа.

Дуже часто обране ім’я для хом’яка відповідає забарвленню шерстки. Білі дівчатка раді будуть таким прізвиськам, як Мороженка, Зайка або Сметанка. Господарі з бурхливою фантазією і особливим почуттям гумору зможуть назвати білого пухнастого хом’ячка Єті. Руде забарвлення передбачає застосування зменшувально-пестливих кличок, наприклад, Лисичка, Сонечко або Іскорка. Досить миле і дуже цікаве ім’я Грейс носять самки із сірим забарвленням шкурки. Чорні малятка повинні мати граціозне й ексцентричне ім’я, наприклад, Пантера або Блекі.

На превеликий жаль, не завжди новоспечені господарі можуть вибрати цікаві клички для власного маленького вихованця.

Важливо пам’ятати, що ім’я тварини має звучати ніжно, тонко й акуратно, інакше самка може не реагувати на поклик господаря.

Список парних прізвиськ

Заводчики-початківці, перед тим як вирушити за покупкою гризуна, знайомляться з інформацією, що хом’ячкам затишніше жити парою, ніж на самоті. Найкраще, щоб придбані особини з дитячих часів росли разом. В іншому випадку можуть з’явитися конфліктні ситуації між тваринами.

Лише в цьому варіанті з’являється подвійна проблема вибору відповідних кличок. Вони повинні бути ретельно обрані, щоб не тільки господар міг відрізняти гризунів, а й самі хом’яки розуміли, до кого звертається господар. Пара хом’ячків може розташовуватися в одній клітці або бути на різних територіях, однак це жодним чином не повинно відобразитися на увазі господаря до власних вихованців. Звернувшись до одного хом’яка потрібно завжди пам’ятати поговорити з другим гризуном.

Якщо улюбленців купували для душі, пари зазвичай складаються з 2-ох хлопчиків або 2-ох дівчаток. З огляду на це, їхні імена мають бути співзвучними, але не мудрованими. У прізвиськах мають бути відмінні одне від одного звуки:

 • Бімба — Сімба;
 • Вася — Бася;
 • Діма — Тіма.

Нижче пропонується ознайомитися з прикладами імен для жіночої пари:

 • Мишка — Мишка;
 • Моня — Фоня;
 • Зіта — Гіта.

А ось для вибору імен різностатевій парі господарі можуть під’єднати власну бурхливу фантазію і взяти звичайнісінькі і звичайнісінькі клички з популярних фільмів і відомих мультиплікаційних серіалів.

 • Кай і Герда. Всім знамениті персонажі дитячої казки “Снігова королева”.
 • Ліло і Стіч. Дуже цікавий діснеївський мультфільм.
 • Пеппа і Джордж. Герої дитячого мультсеріалу, відомого кожній дитині.
 • Том і Джеррі. У цьому варіанті навіть немає потреби описувати, звідки взяті ці імена.

Насправді, якщо новоспечений господар якісно і майстерно підключить власну фантазію, він зможе вибрати для 2-ух і навіть трьох хом’яків звучні цікаві прізвиська, які будуть знайомі і відомі всім і кожному. Так, 2-ох хлопчиків можна охрестити прізвиськами відомих героїв мультфільмів: Вінні-пух і П’ятачок.

Однак навіть під час вибору парних імен господар може чинити опір класичним варіантам прізвиськ і запропонувати власні ідеї для імені тварин. Наприклад, смачні складові звичайнісінького бутерброда, Бекон і Помідорка. Любителі солодкого нагородять гризунів такими іменами як Снікерс і Рафаелка. Якщо імена хом’якам дає маленька дитина, найімовірніше, це будуть Шрек і Фіона.

Варіантів насправді багато, і щоб підібрати найкраще і найбільш підходяще ім’я, потрібно тільки уважно оглянути власних вихованців і підкреслити в них особливі лінії.

close