Корм Wolfsblut Вовча кров для собак відгуки ветеринарів і склад

Корм Wolfsblut Вовча кров для собак відгуки ветеринарів і склад - Ветеринар

Корм Wolfsblut для собак, відомий як» вовча кров», робиться на англійському підприємстві, на замовлення великої фірми Healthfood24.

На сайті компанії з Німеччини наведена інформація про склад продукту, рекомендації по годівлі. «Вовча кров» зараховується до суперпреміум сегменту. Крім їжі для собак, виробник робить продукти для кішок (Wildcat).

Асортимент «Вовчої крові» дуже різноманітний. Покупець може підібрати продукт, беручи до уваги вік, активність, вага вихованця. Є продукція, яка призначена для страждаючих будь-якими розладами собак.

У лінійку входять такі популярні корми, як:

 1. «Зелена долина» — лососье, бараняче м’ясо.
 2. «Блакитна гірка» — кроляче.
 3. «Широка рівнина» — кінське.
 4. «Дика качка», «Дикий океан». Ці корми призначаються для тварин, у яких порушено травлення (розлад кишково-шлункового тракту).
 5. «Аляскинський лосось». Цей продукт призначається для вихованців, що мучаться від алергії.

Весь перелік сухих кормів» Вовча кров » для собак в себе включає 114 позицій.

Корм Wolfsblut Вовча кров для собак відгуки ветеринарів і склад - Ветеринар

Склад

Глибокий аналіз складових продукту»Дика Качка»:

 1. Картопля. Даний коренеплід містить багато крохмалю і вуглеводних елементів. Глютену в ньому немає, але, це плюс для тварин із захворюваннями кишково-шлункового тракту. Картопля служить дешевим наповненням, постачальником клітковини.
 2. Качка. М’ясо на 80% складається з води і жиру, тому після обробки для добавки в сухий корм його стає менше у багато разів заявлених 22%. Реальний вміст качки в продукті-близько 9%.
 3. Дегидрированная качатина. Це м’ясо містить багато волокон, які довго перетравлюються. Інгредієнт вважається постачальником амінокислот, вітамінних елементів, омега-3.
 4. Жир качки, який отримують після обробки пташиного м’яса. Він насичений линолиевой кислотою, яка дає можливість нормально протікати процесам клітинного метаболізму.
 5. Горох. У ньому багато вуглеводних елементів.
 6. Бобовий білок. Він проводиться за допомогою очищення крупи від крохмалю. Продукт не так необхідний для шлунково-кишкового тракту вихованця, як тваринні протеїни.
 7. Печінка курки. Цей субпродукт може викликати у собаки алергію і харчову непереносимість. Наявність цього елемента в складі є головним недоліком сухого корму для собак «Вовча кров».

Інші інгредієнти, слабо які впливають на корисність продукту:

 • петрушка, шавлія, чебрець, пажитник, кульбаба;
 • чорничні, бузинные, ожинові ягоди;
 • бактерії FOS, MOS.

Ці складові допомагають нормалізації кислотності і зміцненню імунної системи.

Плюси і мінуси

 • основна частина протеїну має тваринне походження;
 • відсутність пшеничних і кукурудзяних зерен, а ще глютену;
 • у складі кормів є ягоди, овочі, фрукти, трави, немає штучно синтезованих ароматичних і добавок для смаку, консервантів.

Мінусом продукту є те, що він дорогий, а ще не дуже поширений. Корм можливо придбати не в кожному магазині. Але цей недолік не актуальний для власників, які замовляють їжу для вихованця через Інтернет. Сухий корм можна придбати, залишивши заявку на сайті виробника або придбати у офіційних посередників, що поставляють продукцію на вітчизняний ринок.

Виробник

Центральний офіс фірми Healthfood24 розміщується в Лейпцигу, в Німеччині. Очолює компанію Фелікс Беккер. Він особисто забирає сировину, що використовується при створенні продуктів. Формули розробляються штатними дієтологами підприємства.

Раніше їжа для тварин виконувалася на підприємстві «Даймонд Пет Фудс», розташованому в Америці. Після виробництво було перенесено на підприємство «Голден Акрес», яке знаходиться в північно-західній частині Англії.

Воно обладнане сучасною технікою, що забезпечує щадну термообробку при запіканні гранул собачого корму. Виробник каже, що це дає можливість зберегти максимум корисних для організму речовин.

Вологі типи продуктів виробляються на німецькому підприємстві, розташованому на півночі країни. Там дотримані ті ж гігієнічні норми і правила безпеки, що і під час виготовлення їжі для людей.

«Вовча кров» розфасовується по металізованим упаковкам (400, 2000, 7500, 15000 г). Орієнтовна величина гранул — 5-15 мм.

 • 400 г — від 300 руб.;
 • 2000 г — від 900 руб.;
 • 7500 г — від 2900 руб.;
 • 15000 г — від 4200 руб.

Вартість Wolfsblut в зоомагазинах залежить від певного регіону РФ.

Чим корм » Вовча кров» краще за інших

Перевага продукту перед іншими кормами для тварин полягає в його складових. Виробник передбачає, що собака-м’ясоїдний ссавець, тому потребує протеїнів тваринного походження (рибне та інше м’ясо). У продукті суперпреміум застосовується лише сире м’ясо, що забезпечує збереження амінокислот.

Всі жири також мають тваринне походження (баранячий, качиний, риб’ячий). Вуглеводні деталі, наявні в зернах, дуже часто провокують алергічну реакцію. Зважаючи на це виробник включив в продукт картоплю, рис, батат.

Добова норма

Виробник подбав про те, щоб покупці знали, скільки корму давати власному улюбленцю. Познайомившись з наведеними далі добовими нормами, можна здогадатися, скільки їжі знадобиться для цуценят великих порід, а скільки – для тварин невеликого розміру.

Відповідність добової норми вазі:

 • 1-5 кг-30-100 г;
 • 5-10 кг-100-170 г;
 • 10-15 кг-170-230 г;
 • 15-20 кг-230-285 г;
 • 20-30 кг-285-390 г;
 • більше 30 кг-більше 390 г.

Корм Wolfsblut Вовча кров для собак відгуки ветеринарів і склад - Ветеринар

Відгуки ветеринарів

Відгуки ветеринарів про» Вовчої крові » позитивні. У цьому можна переконатися, познайомившись з певними з них.

Леонова Ольга: «чудовий варіант для власників, незвичних економити на харчуванні улюбленців. Корм містить багато тваринного протеїну. Один недолік-наявність печінки курки в складі. Вона може викликати у собаки алергію».

Грачов Андрій: «радує, що є виробники, які думають про тварин і роблять корми без культур зерна. Картопля прекрасно замінює пшеницю і кукурудзу. Якщо вірити виробнику, то тут немає консервантів, що теж добре».

Комлева Вікторія: «цей корм по корисності для тварини можна оцінити на 7 балів з 10. Так, протеїнів чимало, проте картопля часто викликає запори у собак. Також, якщо вихованець схильний до ожиріння, краще звернути власну увагу на іншу продукцію».

Відгуки про кормі» Вовча кров » фактично всі позитивні. Немає причин не рекомендувати його для годування собак, що знаходяться як в квартирах, так і у вольєрах. Покупець може підібрати продукт враховуючи специфіки власного вихованця (є їжа для цуценят, людей схильних до алергії, тварин зі слабким шлунково-кишковим трактом).

Код помилки: «Forbidden».Повідомлення про помилку: «the request cannot be completed because you have exceeded your quota.»Домен:» youtube.quota».Причина: «quotaExceeded».

Чи додали Ви власний API-ключ для Google? Дивіться довідку.

Необхідно перевірити в YouTube, чи належить ID PLH53slWA60RewiHhTPK77wjuYrmrQYCyf playlist. Необхідно перевірити FAQ плагіна або відправте повідомлення про помилку на підтримка.

close