Корм для стерилізованих собак

Після стерилізації собаки харчування має бути збалансованим, в ньому зобов’язані бути корисні вітаміни і корисні речовини. У багатьох зоомагазинах завжди добре представлений корм для стерилізованих собак, як для дрібних, так само і для дуже великих порід.

Харчування стерилізованої собаки

У собак після стерилізації відбувається зміна гормонально фону. Все це погано відбивається на обміні речовин, він сповільнюється, завдяки цьому часто тварина починає раптом активно набирати додаткову масу створюючи сильне навантаження на внутрішні органи і викликаючи їх дисфункцію.

Власне завдяки цьому важливо добре дивитися на раціон вихованця, його обов’язково потрібно скорегувати. Якщо це не зробити то в подальший період у тварини може з’явитися ожиріння, здатне привести до серйозних складнощів зі здоров’ям.

Годування стерилізованих собак розділяється на 3 види:

 • натуральне харчування;
 • сухі та вологі корми;
 • корми-холистики.

Більшість власників собак віддають перевагу натуральному годівлі. Але його важливо заздалегідь зважити. Воно повинно бути збалансованим, і не повинно знаходитися перенасичене білками, жирами . В іншому випадку в недалекому майбутньому улюбленцю загрожує Швидкий набір зайвої ваги.

Дуже часто вони включають в раціон собаки одні каші зі злакових, але так робити не варто. Важливо щоб в меню було присутнє м’ясо, риба, овочі. Добре щоб день у день тварина отримувало різні компоненти, але все повинно бути в міру.

З покупними кормами ніби як все йде простіше, але і тут є певні нюанси. Підбирати суміш потрібно конкретно для стерилізованих вихованців. Власне в них є повний набір вітамінів, поживних речовин, які дійсно необхідні вихованцеві і в підходящої для нього пропорції.

Важливо! Бажано заздалегідь отримати консультацію з ветеринарним фахівцем. Доктор зможе порадити, як необхідно годувати тварину після стерилізації, він може створити спеціальне меню, яке дасть можливість уникнути ожиріння вихованця.

Для стерилізованих тварин найкращим варіантом вважаються корми-холістики. Вони мають в складі збалансований набір елементів, які забезпечують зміцнення організму і збільшення імунітету. Плюс до всього цей корм для стерилізованих собак максимально наближений до справжньої їжі.

Сухий корм для стерилізованих собак

Після стерилізації в організмі собаки відбуваються великі зміни. Ветеринари не рекомендують її годувати традиційними кормами, якими вона харчувалася до операції, краще скористатися спеціалізованими сумішами, які призначаються для стерилізованих тварин.

Якщо для годування застосовується спеціалізований сухий корм для стерилізованих собак, то його застосування повинно бути правильним. Щоб це зробити потрібно дотримуватися наступних рекомендацій:

 • для харчування необхідно застосовувати продукцію однієї компанії;
 • не потрібно давати вихованцеві всього один сухий корм, його рекомендується чергувати з вологими сумішами. Наприклад, вранці можна давати улюбленцю вологу їжу, а ввечері суху;
 • дуже доступні є корми бюджетного класу. Але необхідно не забувати, що вони мають погану якість, вони зроблені з недорогих елементів, які не завжди можуть бути натуральні. Якщо їх їстимуть кастровані собаки, то у них протягом певного часу можливо з’являться складнощі зі здоров’ям;
 • у бюджетних сумішах замість м’яса застосовується кісткове борошно, і це означає, що корм буде погано засвоюватися в організмі;
 • корми для стерилізованих собак класу преміум вважаються популярними серед багатьох собаківників. Вони забезпечують тварин всіма необхідними елементами, вітамінами. Плюс до всього вони не сильно дорогі, вони входять в середню категорію цін;
 • найбільш переважними і якісними є корми холістики. У їх складі мають натуральні продукти, які їсть сама людина. Вони прекрасно врівноважені і насичені вітамінами. Однак при цьому вони мають велику ціну.

Рейтинг сухих кормів для стерилізованих собак

Для стерилізованих собак є окремі види сухих кормів, у яких збалансований склад і великий рівень вітамінів. Вони розроблені конкретно для собак і псів, яким була виконана операція.

Важливо! Для швидкого і хорошого відновлення після своєчасного втручання сукам і псам потрібно однаковий набір мікро — і макроелементів. Завдяки цьому для годування можна використовувати однакові корми.

Нижче в таблиці наведені популярні марки сухих кормів, які підійдуть для стерилізованих тварин.

Корм

Опис

Royal Canin

Продукція даної марки володіє винятковою якістю. Корм має збалансований склад, який спеціально розроблений для кастрованих і стерилізованих собак. У складі продукції є злакові, м’ясо птиці, елементи рослинності, масла, каротин, вітаміни, мінерали. Завдяки насиченому складу корм легко засвоюється і не викликає проблем з травленням. Основна особливість сумішей полягає в наявності великого рівня протеїнів і в мінімальній кількості жирів. Власне це і дозволяє вихованцеві завжди перебувати у відмінній фізичній формі.

Pro Plan

Корм рекомендується застосовувати для собак з надмірною масою тіла, а ще для тварин, яким була проведена стерилізація. У його складі є великий рівень білка, клітковини, невелика кількість жирів. Плюс до всього в продукції присутні різні вітаміни, мінерали, макро — і мікроелементи, серед них можна відзначити – вітаміни групи A, B, C і D, кальцій, фосфор, йод, амінокислоти. За рахунок наявності таких елементів при вживанні у собаки відбувається зміцнення кісток, суглобів, поліпшення шерсті, а ще нормалізується речовинний обмін і збільшується імунна система.

Farmina

Суміші цього виробника є збалансованим, повноцінним, харчування для стерилізованих хвостатих. У кормі зустрічається великий вміст вітамінів, мінералів, білків, вуглеводів, фосфору, клітковини. Подібне вміст речовин сприяє нормалізації і поліпшенню діяльності органів системи травлення. Плюс до всього воно оберігає набір надлишкової маси-собака щільно наїдається, з’ївши маленьку порцію. Великий рівень білка підтримує тонус тканини м’язів тварини і збільшує його енергію. У складі також є амінокислоти, які забезпечують ясність розуму, а ще підтримують в нормі стан вовняного покриву.

Acana

Продукція цього виробника має виняткову якість. У складі корму враховані всі корисні вітаміни, мінерали, макро — і мікроелементи. При вживанні корму у собак нормалізується травлення, ставати краще речовинний обмін, зміцнюється імунна система.

Almo Nature

Корми даної марки вважається одним з кращих для стерилізованих собак. У складі є компоненти природи-злаки, м’ясо, різні овочі, мінеральні речовини, вітаміни. Власне завдяки цим елементам нормалізується речовинний обмін і зміцнюється імунна система. Зрозуміло вартість корму висока, пов’язують це з тим, що він відноситься до холістік класу. Однак вона повністю виправдана складом і винятковою якістю.

Barking Head

Цей сухий корм призначається для кастрованих собак дрібних порід. Він має повністю справжній склад. У ньому є злакові, натуральне м’ясо, різні овочі, вітаміни, мінерали. Завдяки цьому забезпечується звичайне травлення, ставати краще речовинний обмін. При постійному вживанні корму собака завжди виглядає міцною і активною.

Справжній корм для стерилізованих собак

Якщо ви застосовуєте для годування стерилізованої собаки справжню їжу, то харчування має бути збалансованим і правильним. Щоб це виконати рекомендують виконувати конкретні правила і рекомендації:

 • обов’язково в меню вихованця має бути м’ясо. Однак він має бути без жиру і прожилок. Давати його необхідно в сирому вигляді;
 • іноді вихованцеві можна давати тельбухи в сирому вигляді, але заздалегідь його необхідно добре вимити. У складі тельбухи є великий рівень ферментативних речовин, вітамінів. Вони мають низьку калорійність;
 • повинні бути в меню вуглеводи. В якості головної вуглеводної складової необхідно застосовувати вівсяні пластівці, змішані з гречаною крупою. Суміш потрібно відварювати на воді. Перед годуванням в неї рекомендується додати сире м’ясо, ложку рослинної олії, терту моркву;
 • увечері або вранці можна годувати тварину кефіром або кислим молоком, сирим яєчком. Це надасть хороший вплив на діяльність травних органів;
 • не можна варити каші на основі бульйонів з кісток, курячих шиї. Вони мають багато жиру;
 • собакам не рекомендується давати в якості ласощів Печиво, Цукерки, здобу. Дані продукти мають високу поживність, а ще вони псують зуби.

Годування стерилізованих собак для більшості може здатися складним і заплутаним, це не так. Якщо ви не знаєте, що можна давати власному вихованцеві, а що ні, то краще отримати консультацію з ветеринаром. Доктор зазвичай після того як проведена операція дає пам’ятку, в якій є цілий список дозволених продуктів для стерилізованого тварини. Важливо, щоб харчування було збалансованим і правильним, воно дасть можливість не допустити ожиріння і інші складнощі зі здоров’ям кастрованого тварини.

У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.

close