В яку нерухомість можна і потрібно інвестувати?

Чи можна сьогодні інвестувати в нерухомість? А якщо і можна, то саме в яку нерухомість потрібно інвестувати? І чи взагалі це прибутковий бізнес? Чи є в цьому перспектива? Ми вирішили більш детально розглянути такі питання, що доволі часто лунають від пересічних громадян.

Відповіді, що будуть описані в даній статті, направлені саме на простих громадян і бізнес, які не мають величезних статків, але б хотіли збільшити свої фінансові накопичення.

В яку нерухомість можна і потрібно інвестувати? - Клуб ремонта

Житлова нерухомість

Ми зібрали певну суму коштів і хотіли б її інвестувати. Так, сьогодні є перспектива інвестування в нерухомість, а саме в житлову. Сюди можна віднести квартири і житлові будинки, а також земельні ділянки для будівництва житла. Як показує експертна грошова оцінка нерухомості оценка-киев.укр, що таке майно користується найбільшим попитом.

Потрібно враховувати, що краще вибирати квартири невеликих площ, що стосується також і земельних ділянок. Хоча землю можна купувати і великими площами, якщо це земля сільськогосподарського призначення чи паї. В такому випадку потрібно купувати максимально великі площі угідь. Бажано орієнтуватися на квартири з однією або двома кімнатами. В майбутньому можна буде легко здати таке майно в оренду або продати за вищу ціну.

Дуже важливо те, що купувати нерухоме майно слід в великих містах: Москві, Санкт-Петербурзі, Києві, Одесі, Мінську. На в якому разі не купуйте житлові будинки, земельні ділянки і квартири в населених пунктах із депресивною ситуацією – це 100% «провальне інвестування». В «глухих» населених пунктах, де зменшується населення, вартість на таке майно постійно знижується, а оренда коштує дві копійки. В результаті утримання такого об’єкту буде коштувати більше, аніж отриманий прибуток від нього.

Комерційна нерухомість

Добре також інвестувати в комерційну нерухомість. Це не кіоски і підвали на околиці сіл. І не офіси на околиці Москви чи Києва. Це торгові приміщення, офіси і інша комерційна нерухомість, що розташована в центрі міста. Інколи можна розглядати і серединну частину населеного пункту. Воно має мате ідеальне місце розташування. Не купуйте таке майно тільки через те, що воно дешево коштує. Враховуйте його перспективність в майбутньому: чи буде воно приносити прибуток бізнесу, який буде його використовувати в майбутньому.

Якщо Вам потрібна експертна оцінка нерухомості в Києві чи області http://www.khoriv.kiev.ua/otsenka-nedvyzhymosty-kyev-ukrayna/, то за цим посиланням можна отримати більше інформації. Стаття, що пропонується, була написана не теоретиками, а практиками, що суттєво збільшує її цінність для читачів. Успіхів Вам.

Джерело: http://оценка-имущества.укр/ru/

Для чого інвестувати в нерухомість?
close