Сили безпілотних систем на варті свободи України

Сили безпілотних систем на варті свободи України

З перших місяців повномасштабного вторгнення Росії в Україну FPV дрони стали незамінними помічниками українських військових. А сьогодні БПЛА є невіднятною частиною арсеналу ЗСУ, що визначає у багатьох випадках результат битв.

З самого початку конфлікту БПЛА відіграли ключову роль в обороні Києва. Швидкі та ефективні, вони дозволили оперативно реагувати на перші атаки агресора, надаючи цінну розвідувальну інформацію та завдаючи ударів по колонах ворожих сил.

Пізніше, коли противник відмовився від наступу з півночі та перекинув сили на схід, БПЛА продемонстрували свою ефективність ще раз. Вони дозволили українським бійцям точно завдавати ударів по танках та важкій техніці противника, мінімізуючи при цьому ризики для власних військ.

Одним з ключових факторів, що забезпечують успіх Сил безпілотних систем на передовій, є своєчасні поставки FPV-дронів, які дозволяють призупиняти рухи противника в наш бік. Завдяки зусиллям уряду, волонтерів та активістів, самодіяльних збирачів БПЛА, на передову надходить все більше безпілотних систем різного призначення, забезпечуючи українським військовим перевагу у повітряному просторі над полем бою та у тилу ворожої території.

Cайт https://drontech.com.ua/ спеціалізованого інтернет-магазину «DronTech» пропонує широкий асортимент безпілотників і супутнього обладнання:

1.      Готові до роботи FPV-дрони вітчизняного та закордонного виробництва.

2.    Підсилювач сигналу для дрона — антена, що забезпечує якісний прийом/передачу керувального та відеосигналу.

3.      Запчастини для ремонту та самостійного складання квадрокоптерів, включаючи міцні та легкі рами, промені з електромоторами, пропелери, електронні плати, акумулятори великої ємності.

4.      Ретранслятори для FPV, що підвищують якість управління та дальність польоту. Характеристики можна дізнатись тут.

Ретранслятор для FPV-дронів: розширюючи межі польоту

Ретранслятор для FPV-дронів – це пристрій, який збільшує дальність відеосигналу та сигналу керування між дроном та пультом керування.

Переваги використання ретранслятора:

1.     Збільшення дальності польоту: з ретранслятором дрон може літати набагато далі ніж без нього.

2.     Надійний сигнал: ретранслятор забезпечує надійніший і стійкіший сигнал, що знижує ризик втрати зв’язку з дроном.

3.     Підвищення безпеки: джерелом сигналу є верхня секція високої щогли, розташованої за 50-100 м від оператора. Завдяки цьому знижується ризик для життя пілота у разі пеленгації та нанесення артилерійського чи ракетного удару. Більш того, використовуючи бездротовий зв’язок, можна перебувати від щогли на більшій відстані, ховаючись, наприклад, всередині споруди.

4.      Нові можливості: з ретранслятором ви можете літати у глибокий тил противника.

На закінчення, FPV-дрони стали грізною зброєю, яка приборкала переважні сили противника. Вони не лише допомагають відбивати атаки, а й забезпечують значне домінування у тактичному плані, дозволяючи українським військовим діяти ефективно та безпечно.

Позначки:, , , , , , ,
close