Сонцезахисні окуляри Полароїд правила вибору

У сонячну літню погоду або на відпочинку в теплих країнах окуляри сонцезахисні виступають постійним атрибутом, який допомагає нам захистити сітківку ока, спокійно по сторонах дивитися, не відводячи очей від яскравого світила, а ще виділити образ.

У більшості випадків вважають, що аксесуарам велику увагу приділяють жінки, але в останні роки збільшився інтерес на незвичайні дрібниці в зовнішності і чоловіки теж. Тому до вибору лінз і оправи для сонцезахисних окулярів представники чоловіків ставляться теж дуже уважно.

Особливість

Одним з найбільш популярних брендів в даній індустрії виступає марка Polaroid. Справжні цінителі якості оптичної продукції стверджують, що конкретно ця компанія майстерно поєднує прекрасну якість і особливий стиль ось уже 80 років і жодного разу не змінила власним традиціями – створювати гідні речі.

Заклав основу майбутнього бренду американець Едвін Ленд, який в 1929 році запатентував основний складовий матеріал, що бере участь у виробництві окулярів, – поляризуючу лінзу. Це творіння стало називатися Polaroid, яке в подальшому і послужило назвою бренду.

Якість матеріалу

Лінзи і оправа якісних моделей зроблені з матеріалів, які забезпечують прекрасний захист від ультрафіолетових променів. Підробки не тільки не принесуть користі, але і можуть завдати шкоди зору. Більшість експертів сходяться в єдиній думці пластик, який оберігає сітківку від променів але і в.окуляри з пластика є найбільш безпечними в експлуатації.

До оправі вимоги не такі суворі. Вона може бути і пластиковою, і дерев’яною, і металевою, а придбати сонцезахисні окуляри полароїд можна в магазині pldeyewear.com.ua.

Який колір і тип лінз прекрасно підходить?

Це залежить від того, для якої мети частіше будуть потрібні окуляри. Ось які властивості мають різні модифікації:

 • З ефектом дзеркала. Вони підійдуть для відпочинку в горах, на морі при яскравому сонці. Досить добре відображають промені сонця на заході.
 • Сильно затемнені. Спеціалізовані моделі для застосування в складних умовах при занадто хорошому освітленні: високо в горах, в пустелі, за Полярним колом. Водіння в такі окуляри при простому сонці може бути небезпечно.
 • Градієнтний. Підійдуть для ситуацій, коли необхідно зменшити світло в верху, так як мало затемнюють огляд на рівні очей і нижче. Окуляри «Полароїд» з градієнтними лінзами можна підібрати, припустимо, для відвідування пляжу, читання на сонці, водіння автомобіля.
 • Поляризовані самого різного кольору. Розумно застосовувати при різному освітленні. Досить добре підходять водіям, так як ліквідують відблиски і збільшують контрастність зображення.

Має значення і колір самих лінз. Ось які ефекти забезпечують різні їх відтінки:

 1. сірий-найбільш правильно забезпечує передачу кольорів, дає реальне сприйняття;
 2. коричневий-забезпечують хороший зір при відблисках;
 3. зелений-розслаблюють очі, зменшують їх стомлення;
 4. жовті, помаранчеві, блакитні, фіолетові — додають контраст і глибину при неяскравому світлі сонця.

Класифікація лінз Polaroid

Моделей окулярів є кілька типів. Головними відмінностями між ними є матеріал, колір і здатність до поглинання ультрафіолетового випромінювання.

Кожне з даних відмінностей необхідно розглянути детальніше:

 • Матеріал. Виробник застосовує для виробництва власної продукції полімерні або лінзи зі скла. В іншому варіанті застосовується мінеральне загартоване скло. Полімерні лінзи-це звичайні, з полікарбонату і стійкі до ударів. Якщо розглядати скляні, то необхідно виділити, що вони менше дряпаються і більш прекрасно оберігають від сонячних променів. Однак у них є один мінус — вони запотівають, крім того, скло може розбитися і важить більше, ніж полімер. Мінусом полімерного матеріалу вважається його помутніння і утворення подряпин протягом певного часу.
 • За кольором відмінність лінз може бути абсолютно будь-яким, але найбільш поширеними є відтінки: сірі, димчасті, коричневі. Такі кольори універсальні і чудово поглинають промені. Також, подібні лінзи не погіршують фарби. Крім даних варіантів відтінків, є ще зелений, Жовтий, дзеркальний, синій. Зелені лінзи добре пропускають спектральні кольори, сині ефективні проти найшкідливіших променів, Жовті добре застосовувати в погану погоду, а дзеркальні відмінно відображають тепло і світло.

До останнього різновиду відноситься різна здатність поглинати ультрафіолетове випромінювання. Дуже дорогі і якісні моделі справляються з таким завданням на 100%, при цьому додатково здатні зупинити синє світло. На виробах такої якості стоїть маркування-100% UVA UVB-400, UV-400. Окуляри з більш не високими світлопропускними показниками мають інші маркування і менше поглинають ультрафіолетове випромінювання.

Форма

Подивіться наскільки різноманітний каталог поляризаційних окулярів Polaroid за формою: авіатори, традиційні, метелик, котяче око. Ось загальні поради щодо вибору окулярів відповідно до форми обличчя:

 • Округлі. Дуже багатофункціональний типаж, можна носити окуляри будь-яких форм.
 • Круглі. Ідеальні моделі з прямокутними або квадратними лінзами, дужки яких розміщені високо.
 • З прямокутною щелепою. Рекомендуються великі окуляри з округлими лінзами.
 • Витягнені. Підійдуть окуляри з овальними або квадратними лінзами.
 • Серцеподібні. Є сенс підбирати моделі з трохи витягнутими до скронь верхівками.

Підбираючи аксесуар, не забувайте, що його головне призначення — не декор, а захист від сонячних променів, але і про естетичні властивості необхідно пам’ятати. Окуляри Polaroid вдало поєднують дані якості, тому ідеальні в усіх відношеннях.close