Комерційна нерухомість львів

Що таке комерційна нерухомість розберемо питання і поняття звичайними словами, що це означає, значення і визначення, типи (приміщення ,будівля, офіс, Торговий центр і т.д), які об’єкти комерційної нерухомості є нею, акцентуємо увагу на мету застосування Для бізнесу та пов’язаних можливостей інвестицій (приносити прибуток), як вигідно придбати або орендувати на ринку.

Залежно від призначення всю нерухомість прийнято розмежовувати на: житлову і комерційну. З першої все гранично ясно, проте другий варіант вимагає більш докладного розгляду.

Що стосується інформації по житловій, яка часто купується за допомогою позики під заставу нерухомості на покупку житла і не застосовується, як інвестиційна, а виключно для своїх індивідуальних потреб або застосування під здачу з виплатою податку, а значить з низькою прибутковістю.

Поняття та об’єкти

Необхідно почати з того, що у вітчизняному законодавстві визначення «нерухомість, яка не використовується для житла» не існує. Це породжує багато питань щодо того, визнавати якусь певну угоду підприємницькою чи ні. Тим часом, точне визначення положення купується площі дуже і дуже важливо, оскільки впливає на дані питання, як оподаткування, порядок здійснення угоди, юридичні результати та ін.

Образно кажучи, придбання КН потрібно для інвестицій з метою отримання стабільного грошового доходу в довготривалій перспективі. Господарем буває як фізична, так і юридична особа. Щоб придбаний об’єкт давав прибуток, їм потрібно управляти на постійній основі. У сьогоднішній статті ми не будемо стосуватися земельних ділянок, повітряних і морських суден, і ще суден внутрішнього плавання. Останні відносяться до нерухомості на підставі реєстрації в тому чи іншому аеропорту або порту. А якщо вас цікавить виборі комерційної нерухомості у Львові, переходьте на сайт the office business center.

Вкажемо найпопулярніші.

 • центри торгівлі та магазини;
 • гаражі, автомобільні мийки та автомобільні салони;
 • кафе і ресторани;
 • готелі та хостели;
 • апартамент;
 • ділові центри та офіси та ін.

Сектори нежитлової нерухомості

У контексті хозяї?ного застосування і для цілей? інвестування під комерційну? нерухомістю мається на увазі широкії? спектр цілих будівель? і споруд, і ще деяких приміщенні?. Види нерухомості, складові придатні? до інвестування ринок, змінюються порої? особливо сильно, в залежності від географії (Рисунок 1), при цьому в більшості країн (як розвинених, так і тих, що розвиваються) капітал інвестується в три головні сектори: офісні?, торговиі? і индустриальныи?, також логістичн?.

 • Торгова нерухомість (Retail), мабуть, найбільш зрозуміла кожній людині. Всі ми ходимо в магазини і маємо, як мінімум побутове, уявлення про те, що таке простору, які призначені для роздрібної торгівлі? торгівлі товарами для особистого споживання, і ще надання роздрібних послуг, насамперед громадського харчування або розваги?.
 • Офісна нерухомість (Office) також з’ясовна з точки зору її призначення-це будівлі і приміщення, в яких розміщені офіси компанії? або бізнесу в інших формах.
 • Індустріальна нерухомість (Industrial) менш відома неспеціалізованим інвесторам, хоча насправді це дуже великі? сектор, що включає?: (а) перш за все сегмент логістичної? нерухомості (Logistics), часто виділяємиі? в отдельниі? сектор (це складські будівлі і приміщення, перепризначені для зберігання, сортування, обробки, розподілу різного роду товарів); і ще (б) будівлі промислового характеру виробничого призначення.

5 груп комерційної нерухомості

Згідно з тим, як застосовується КН, вона може відноситися до одного з п’яти умовних груп, з якими можна ознайомитися в наступній таблиці:

Тип КНВикористання КН
Вільного призначенняДо такої кн відносять ті об’єкти, які застосовуються в сфері обслуговування, причому немає строгих обмежень. Наприклад, це можуть бути комплекси для спортивних занять, бари, кафе, ресторани, готельні об’єкти різних варіантів.
ТорговийЗ назви цієї групи ясно, що до неї відносять ті об’єкти, на яких виконується торговельна діяльність. Такими є магазини, центри торгівлі, аптеки, автомобільні салони та ін.
ОфіснийЗрозуміло, що це нерухомість, яка здається в оренду в якості приміщення офісного типу. Вона може належати як одному, так і кільком особам.
ІндустріальнийДо даного типу відносять об’єкти, на яких проводиться виробнича діяльність. Наприклад, це можуть бути заводи, підприємства або склади.
СоціальнийТакою вважається нерухомість, на якій виконується соціальна діяльність. Наприклад, це вокзали, аеропорти, центри медичної допомоги.

Комерційна нерухомість і житлова: в чому різниця?

Багато хто задається питанням: що вигідніше-комерційна або житлова нерухомість? Залежно від ваших цілей. Якщо ви маєте намір купити житло для власної сім’ї, зрозуміло, вигідніше витратити гроші на звичайну квартиру. Інвесторам же необхідні апартаменти. А взагалі, питання вигоди зазвичай з’являється, коли йдеться про нежитлової нерухомості, так як застосування її для систематичного отримання прибутку — це нормальна практика. Більш того, це одна з властивостей подібних об’єктів. Їх набувають, щоб вести діяльність підприємця.

Інші моменти, які відрізняють об’єкти комерційного напрямку від житлових:

 • Їх зазвичай здають або перепродують-це найбільш хороший варіант володіння. Оренда дає виробнику, продавцю продукту або тому, хто надає послуги, мобільність, а господареві будівлі-можливість спокійно заробляти.
 • У них часто великі платежі по комунальних послугах. Обумовлено це тим, що кв.м. купуються для отримання прибутку, а це означає, З господаря можна запитати більше.
 • Податки на нерухоме майно розраховуються залежно від господаря-фізичної або юрособи і т. д. ДО РЕЧІ, іпотечна програма під нежитлову нерухомість теж буває, але відсотки дуже часто досить великі.close