Ернест Хемінгуей Біографія (Скорочено)

Біографія Ернеста Хемінгуея розповість вам про життя і творчість відомого американського письменника. Коротка біографія українською мовою надасть огляд найважливіших моментів і досягнень Хемінгуея.

Ернест Міллер Хемінгуей народився 21 липня 1899 року в місті Оук-Парк, штат Іллінойс. Він виріс у сім’ї середнього класу і рано виявив пристрасть до письменництва. Юнацький досвід Гемінґвея значно вплинув на його подальшу літературну творчість. Під час Першої світової війни він служив водієм швидкої допомоги і був поранений в Італії. Цей воєнний досвід сформує його письменницький стиль і тематику.

Стиль письма Гемінґвея, що характеризується простотою та безпосередністю, здійснив революцію в американській літературі. Його лаконічна і сильна проза зробила його одним з найвпливовіших письменників 20-го століття.

До найвідоміших творів Гемінґвея належать «Старий і море», «Прощавай, зброє» та «І сонце сходить». У його творах часто досліджуються теми маскулінності, війни та людського буття. На творчість Гемінґвея вплинув його власний досвід, і він був відомий своїм авантюрним стилем життя та любов’ю до активного відпочинку на природі, такого як полювання, риболовля та корида.

Незважаючи на свій успіх як письменника, Гемінґвей боровся з особистими демонами, страждав від алкоголізму та депресії. Він трагічно наклав на себе руки 2 липня 1961 року в Кетчумі, штат Айдахо. Однак його спадщина як літературної ікони продовжує надихати і захоплювати читачів по всьому світу.

Біографія Ернеста Гемінґвея (скорочено)

Ернест Гемінґвей народився 21 липня 1899 року в Оук-Парку, штат Іллінойс, американський письменник і журналіст. Він відомий своїм реалістичним і лаконічним стилем письма, який справив значний вплив на літературу 20-го століття.

Гемінґвей розпочав свою кар’єру як журналіст, працюючи в різних газетах і журналах. Під час Першої світової війни він служив водієм швидкої допомоги, і цей досвід вплинув на його творчість. Після війни він переїхав до Парижа і став частиною емігрантської спільноти письменників і художників.

Перший роман Гемінґвея «І сонце сходить» був опублікований у 1926 році і приніс йому визнання критиків. Він продовжував писати романи, оповідання та нехудожні твори, досліджуючи такі теми, як кохання, війна та маскулінність.

Серед його найвідоміших творів — «Прощавай, зброє», «По кому подзвін» та «Старий і море», які принесли йому Пулітцерівську премію в 1953 році та Нобелівську премію з літератури в 1954 році.

Стиль письма Гемінґвея вирізнявся простотою та безпосередністю. Він використовував короткі речення та мінімалістичні описи, часто залишаючи читачам можливість інтерпретувати глибинний зміст своїх оповідань.

На жаль, Гемінґвей все життя боровся з проблемами психічного здоров’я, а його особисте життя було позначене численними шлюбами та розлученнями. Він трагічно наклав на себе руки 2 липня 1961 року.

Незважаючи на його передчасну смерть, літературна спадщина Гемінґвея живе, а його твори продовжують відзначатися своєю чесністю та непідробними емоціями.

Раннє життя та освіта

Ернест Гемінґвей народився 21 липня 1899 року в Оук-Парку, штат Іллінойс. Він виріс у родині середнього класу і мав відносно привілейоване дитинство. Його батько був лікарем, а мати — добре освіченою жінкою, яка прищепила йому любов до літератури та мистецтва.

У ранньому дитинстві Гемінґвей любив проводити час на природі, полювати та рибалити. Пізніше цей досвід суттєво вплинув на його творчість, оскільки він часто зображував у своїх творах теми світу природи та боротьби за виживання.

Закінчивши середню школу, Гемінґвей вирішив не вступати до коледжу, а натомість розпочати кар’єру в журналістиці. Він працював репортером у газеті «Канзас-Сіті Стар», де відточував свої письменницькі навички та розвинув свій особливий стиль письма.

Незважаючи на свою любов до пригод і гострих відчуттів, Гемінґвей не зміг вступити до армії під час Першої світової війни через поганий зір. Однак він пішов добровольцем у Червоний Хрест водіями швидкої допомоги і був дислокований в Італії. Час, проведений на війні, матиме на нього глибокий вплив і послужить джерелом натхнення для деяких з його найвідоміших творів, включаючи «Прощавай, зброє».

Після війни Гемінґвей переїхав до Парижа і став частиною «Втраченого покоління» письменників-емігрантів. Він часто відвідував відомі паризькі кафе і бари, де познайомився і подружився з іншими видатними художниками і письменниками, такими як Гертруда Стайн і Ф. Скотт Фіцджеральд.

Протягом усього життя Гемінґвей багато подорожував, шукаючи натхнення для своєї творчості. Він жив у різних місцях, включаючи Кі-Вест, Кубу та Іспанію. Його досвід у цих місцях стане тлом для багатьох його романів та оповідань.

Загалом, раннє життя та освіта Гемінґвея відіграли значну роль у формуванні його письменницької кар’єри. Його виховання, любов до природи та досвід, отриманий під час війни, сприяли формуванню його унікального стилю письма та тем, які він досліджував у своїх творах.

Питання-відповідь:

Ким був Ернест Гемінґвей?

Ернест Хемінгуей — американський письменник і журналіст, відомий своїми романами «Старий і море» та «Прощавай, зброє». Він народився 21 липня 1899 року в Оук-Парку, штат Іллінойс.

Який найвідоміший твір Ернеста Гемінґвея?

Найвідоміший твір Ернеста Гемінґвея — «Старий і море», який був опублікований у 1952 році. Він розповідає про старого кубинського рибалку та його боротьбу з гігантським марліном.

Яким був стиль письма Ернеста Гемінґвея?

Стиль письма Ернеста Гемінґвея був відомий своєю простотою та економністю мови. Він використовував короткі, декларативні речення та уникав прикметників і прислівників. Його стиль письма мав великий вплив на художню літературу 20-го століття.

Відгуки

Емілі Джонсон

Біографія Ернеста Хемінгуея коротко розповість про життя і творчість відомого американського письменника. Коротка біографія українською мовою.

mjohnson

Біографія Ернеста Гемінґвея коротко розповідає про життя і творчість відомого американського письменника. Ця коротка біографія українською мовою висвітлює ключові моменти його життя і творчого шляху. Хемінгуей народився 21 липня 1899 року в місті Оук-Парк, штат Іллінойс. Він розпочав свою письменницьку кар’єру як журналіст, а згодом став відомим завдяки своїм романам та оповіданням. Досвід роботи водієм швидкої допомоги під час Першої світової війни сильно вплинув на стиль його письма. Він був відомий своєю лаконічною і прямолінійною прозою, яка відображала вплив його воєнного досвіду. Серед його визначних творів — «Старий і море», «По кому подзвін» та «Прощання зі зброєю». Окрім літературних досягнень, Гемінґвей мав бурхливе особисте життя. Він мав кілька шлюбів і був відомий своїм авантюрним духом. Він часто подорожував різними куточками світу, шукаючи натхнення для своїх творів. Любов Хемінгуея до пригод і досліджень очевидна в його творах, оскільки він часто зображував персонажів у складних і небезпечних ситуаціях. Життя Гемінґвея трагічно обірвалося у 1961 році, коли він наклав на себе руки. Незважаючи на його передчасну смерть, його вплив на американську літературу та унікальний стиль письма продовжують надихати і захоплювати читачів по всьому світу. Загалом, біографія Ернеста Гемінґвея коротко знайомить читачів з життям і творчістю цього видатного американського письменника. Його коротка і лаконічна проза, написана під впливом пережитого під час війни, продовжує залишатися актуальною донині.

Майкл Джонсон

Біографія Ернеста Гемінґвея коротко розповідає про життя і творчість відомого американського письменника. Ця коротка біографія українською мовою висвітлює ключові моменти, які сформували Гемінґвея як особистість і митця. Вона заглиблюється в його досвід роботи журналістом під час Першої світової війни, який значно вплинув на стиль і тематику його творів. Також згадується про авантюрний дух Гемінґвея та його любов до активного відпочинку, зокрема, полювання та риболовлі. Крім того, біографія висвітлює його бурхливе особисте життя, включаючи численні шлюби та боротьбу з алкоголізмом. Незважаючи на ці виклики, літературна кар’єра Гемінґвея була визначною і принесла йому Нобелівську премію з літератури в 1954 році. Загалом, ця коротка біографія дає уявлення про захоплююче життя та непересічну спадщину Ернеста Гемінґвея.

close