Значення імені Аліна: походження, характер і доля

Езотерика

robertss 15.09.2023 Article

М’яке звучання імені вводить в оману, тому що в Аліни владний характер, вона любить домінувати. Як складеться доля дівчинки, характер якої сповнений протиріч? Вивчивши інформацію про значення імені, простіше зрозуміти і допомогти Аліні розкритися у всіх сферах життя.

Походження і значення імені Аліна

Жіночність і граціозність Аліни доповнені її манерами та особливим шармом. Аліна завжди привертає до себе увагу, вміє підтримати інтерес і використати його собі на благо.

Історія імені, його форми

Яке походження імені Аліна? Вважається, що жіноче ім’я Аліна запозичене із західної культури. Про його походження сперечаються в учених колах, висуваються такі версії:

 • Це скорочення від французького імені Аделіна.
 • Видозмінене давньонімецьке ім’я Адела і трансформація його повного звучання Адельхайд.
 • Ім’я Аліна має арабське коріння.
 • Воно походить як парне шотландського чоловічого імені Алістер.
 • Має зв’язок із латинським ім’ям Альбіна.
 • Зменшувальна форма російського імені Акулина, про це пише у «Словарі російських особистих імен» вчений-ономаст Никандр Петровський.
 • Похідне від грецьких імен Ангеліна та Євангеліна.

Остання версія найпоширеніша. Розмовні форми імені: Аля, Лінка, Алінка, Ала.

Значення імені, астрологічний аспект і сумісність

Що означає ім’я Аліна? Дмитро та Надія Зима в книзі «Як назвати дівчинку. Найкраще ім’я для вашої дитини» розглядають ім’я Ангеліна як похідне від грецького «angelos» — ‘ангел’. Інше значення (‘шляхетна’, ‘знаменита’) пов’язане з арабським корінням імені, як стверджують автори «Оксфордського словника особистих імен», або з латинськими словами ‘світла’, ‘біла’.

Його відносять до стихії Вогню, а все довге життя дівчини проходить під заступництвом Венери. У неї незвичайний тотем — богомол. Рослини імені — верба і запашна лілія. Камені-талісмани Аліни — розкішні перли й аквамарин. Найбільше це ім’я підходить дівчаткам, народженим восени та взимку.

Нумерологія пов’язує її ім’я з числом чотири. Четвірка символізує порядність, стабільність, справедливість і чесність. Такі люди дуже працьовиті і знають, чого хочуть від життя, ніколи не здаються і сміливо йдуть до наміченої мети. У Аліни завдяки числу-покровителю відкривається організаторський дар, вона завжди оточена однодумцями, вчиться керувати ними, об’єднувати і мотивувати заради спільної мети.

Аліна — порядна людина, тому в партнерах шукає того самого. Їй простіше побудувати стосунки з чоловіками на ім’я Антон, Андрій, Олександр, Артемій, Денис, Євген, Матвій, Михайло, Микита, Олег, Роман, Семен і Петро.

Відомі люди з ім’ям Аліна

Серед відомих особистостей достатньо жінок з ім’ям Аліна. Наприклад, Аліна Кабаєва — російська гімнастка, олімпійський чемпіон і політичний діяч. Ще одна знаменита спортсменка — біатлоністка Аліна Райкова. Вона майстер спорту міжнародного класу, була в команді олімпійців, неодноразово перемагала у великих міжнародних змаганнях. Громадянка Казахстану.

Шахістка Аліна Кашлінська стала наймолодшим гросмейстером у Європі. Вона почала займатися шахами в неповних сім років, а в одинадцять стала кандидатом у майстри спорту. Зараз Аліні 27 років, вона вийшла заміж за польського гросмейстера, продовжує спортивну кар’єру і пише вірші.

Аліна часто стає музою для творчих чоловіків. Приклад тому — Аліна Шаріго, дружина французького живописця, скульптора і графіка П’єра Огюста Ренуара. Вона була його моделлю і народила художнику трьох синів.

Аліна часто обирає творчі професії, наприклад співачкою стала Аліна Гросу (Україна), письменницею і музикантом — Аліна Сімон (США).

Доля і характер дівчат з ім’ям Аліна

Аліна жіночна, але вона справжній лідер. Дівчина проявляє неабияку силу волі, азарт і впевненість у собі. Щоб зрозуміти її, доведеться копнути глибше і розкрити особливий характер і долю дівчини.

Який характер у дівчат з ім’ям Аліна?

Незгасима віра в себе — ось основа характеру власниць цього імені. У Аліни завжди багато шанувальників, вона приваблива зовні, про що дізнається в ранньому дитинстві. Батьки сповна відчують на собі всі нюанси характеру доньки, адже юна Аліна дуже примхлива, непередбачувана, настирлива і вимоглива. Водночас її миле личко і вміння маніпулювати змусить батьків все прощати своєму чаду.

Уже в школі дівчинка проявить вогненний характер у позитивному ключі: вона буде відмінно вчитися. Всі знання і нові предмети вона автоматично засвоює, вчителі та однокласники зачаровані і підкорені нею.

У підлітковому віці Аліні буде так само складно визнавати свою неправоту, поступатися. Вона буде прямолінійною. Доросла дівчина Аліна проявить суперечливі якості:

 • Імпульсивність і запальність.
 • Ревнощі та інтриганство.
 • Справедливість і чесність.
 • Уміння чинити по совісті.
 • Бажання допомогти, порадити й підтримати навіть незнайому людину.

Аліна — екстраверт і залежна від думки оточуючих. Легко роздає обіцянки, тут же про них забуваючи. Модна, стильна, кмітлива і яскрава дівчина швидко стане лідером у класі, спортивній секції, колективі та сім’ї. Вона вміє дружити, цінує вірність і не зрадить близьку людину.

Усі найкращі якості характеру допоможуть їй реалізуватися в роботі. Там, де потрібно боротися і долати труднощі, Аліні немає рівних. Побудувавши успішну кар’єру, вже добряче втомившись від натовпів прихильників, які лише розбивають її трепетне серце, Аліна вибере найдостойнішого.

Вона не поспішатиме зі шлюбом, зробивши ставку на того, хто буде згоден на її правила: домінування, влада і право першого слова у стосунках завжди належатиме Аліні. Не важливий статус чоловіка, важливо, щоб він прийняв таку модель стосунків і зміг бути в ній щасливим. Аліна оберігатиме свій особистий простір, залишаючись у шлюбі з любові, а не через борг або гроші.

Яка доля у дівчат з ім’ям Аліна?

З раннього дитинства юна Аліна знає, ким хоче стати. Якщо їй вдасться приборкати емоції, вона багато чого доб’ється. Вона закінчить школу успішно, вступить до вищого навчального закладу, вчитиметься і підроблятиме. Для неї важлива фінансова складова життя, оскільки ця дівчина любить оточувати себе комфортом і навіть розкішшю.

Аліні слід обирати такі професії:

 • Аналітик, літературний критик, педагог.
 • Ілюстраторка, співачка, кухарка.
 • Дієтолог, фітнес-тренер.
 • Менеджер, керівник.

У побудові кар’єри їй немає рівних. Аліна досягне успіху, стане керівником відділу, компанії та бізнесу. Вона може реалізуватися в спорті, і її успіхи будуть обчислюватися золотими медалями, а не тільки похвалою близьких.

Пошуки гідного супутника життя для Аліни стануть ахіллесовою п’ятою, адже вона подобається всім, а їй — мало хто. Її серце часто буде розбите, поки дівчина не зрозуміє, що сильний чоловік не буде танцювати під її дудку.

Набравшись мудрості, вона вибере в чоловіки м’яку, турботливу і добродушну людину. Йому стане прекрасною дружиною, але частину домашніх обов’язків люблячому чоловікові доведеться взяти на себе. Такій парі в жодному разі не можна жити з батьками: Аліна не потерпить іншу жінку на своїй території, чи то мати, чи то свекруха.

Аліна незабаром після весілля стане мамою. Вона не сидітиме в декреті, а якщо й буде, то недовго. При цьому залишиться турботливою і справедливою щодо дітей, навіть у дорослому віці їм гарантована її материнська турбота і підтримка. Вона більш прив’язана до синів, ніж до дочок, але намагатиметься згладити цю різницю і рівномірно дарувати любов.

Аліна — незвичайне ім’я яскравої та суперечливої дівчини, здатної любити й досягати успіху. Вона проживе цікаве життя в оточенні людей, які добре розбиратимуться в її характері. Доля дівчини складеться вдало, якщо вона розвине свої найкращі якості, а сім’я допоможе в цьому.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

close