Жовтень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Езотерика

robertss 25.09.2023 Article

Середина осені — тиха золота пора, час для роздумів і підбиття підсумків. У жовтні народжуються глибокі та вдумливі люди. Хто вони за знаком зодіаку і чим ще відрізняються від інших? Таємниці іменинників жовтня розкрили астрологи Маресса Браун і Дрю Аллен.

Знак зодіаку на початку жовтня

Жовтень — який знак зодіаку? Другий місяць осені починається з Терезів і закінчується Скорпіоном. На піку сезону народжуються інтелектуальні, загадкові та глибокі люди, які здатні проникнути в душу, не сказавши ні слова. Вони представляють стихію Повітря та Води, мають багато спільного та індивідуальні особливості.

Загальна характеристика знака Терези

Терези народжуються до 23 жовтня. Це знак, який перебуває під управлінням Венери, планети краси, любові та земних насолод, і належать до тригону Повітря, як Близнюки та Водолій.

Терези вирізняються суперечливістю характеру. У них гармонійно поєднуються найкращі риси з темними сторонами особистості: ці витончені та вишукані люди надто нерішучі й багато чого бояться. Найкращі риси характеру Терезів:

 • Красномовство і дипломатичність.
 • Справедливість, щирість, чесність.

До темної сторони особистості відносять:

 • Залежність від чужої думки.
 • Нерішучість і обережність.
 • Скупість і невміння насолоджуватися життям.

Вони такі ж потайливі як Скорпіони. Знак Терези пов’язують з образом Астреї, доньки Зевса і Феміди, яка зважувала на терезах долі людей. Так і представники знака завжди намагаються знайти в житті золоту середину, не люблять крайнощів і категоричності.

Терези в дружбі та коханні

Терези — цікаві співрозмовники, розумні й різнобічно розвинені особистості. Воліють більше говорити, ніж слухати, з ними не нудно. Друзі люблять їх за відданість, принциповість, жертовність і доброту. Обожнюють бути в центрі уваги, тож рідко бувають на самоті.

Повністю розкритися в коханні їм заважає егоїзм, але Терези вміють бути дуже турботливими, люб’язними і романтичними. Вони схожі на середньовічних дам і лицарів, люблять дарувати й отримувати подарунки, роблять красиві жести. Їхнє почуття мінливе, тож Терези шукають розумного і зрілого партнера, в якому відчувають опору і стабільність.

Кар’єра Терезів

Представники знака не сприймають рутинної роботи і фізичної праці. Їм необхідна робота з людьми. Найбільш вдалі професії для представників знака:

 • Вихователь і викладач.
 • Адвокат, юрист, суддя.
 • Бухгалтер, фінансист.
 • Архітектор, дизайнер.
 • Програміст, маркетолог.

З них виходять талановиті вчені, представники творчих професій. У них багато сили й енергії, але настрій і бажання постійно змінюються. Це допомагає Терезам робити ривок у кар’єрі, але заважає зберігати стабільний успіх, закріплюючись на посаді.

Здоров’я знака Терези

Терези дуже чутливі й вразливі люди. Їм потрібно піклуватися про свою емоційну сферу. Від природи вони мають чудове здоров’я і проживають довге й насичене життя.

Їм необхідно економити емоційний ресурс, частіше бувати на природі, займатися творчістю, більше спати і правильно харчуватися. Усамітнюватися надовго Терезам не можна, це доводить їх до депресії.

Журнал Cosmopolitan пише, що це дуже красиві люди, і їхня краса не в’яне з роками. Терезам необхідно стежити за станом нирок і печінки, вчасно робити УЗД внутрішніх органів, оскільки великий ризик сечокам’яної та жовчнокам’яної хвороби.

Знак зодіаку наприкінці жовтня

Який знак зодіаку наприкінці жовтня? З 24 жовтня у світ приходять містичні Скорпіони. Разом із Раками та Рибами вони належать до тригону Води. Планета-управитель — кармічний Плутон і войовничий Марс, що відбивається на характері.

Загальна характеристика знака Скорпіон

Сильні, пристрасні, такі, що володіють потужною харизмою і привабливістю, Скорпіони знають собі ціну. Не кожного пускають у душу, дуже вибагливі у зв’язках. Представники знака викликають сильний інтерес завдяки своїм найкращим якостям. Скорпіон:

 • Природжений лідер.
 • Проникливий і розумний.
 • Дієвий і активний.

Аліза Келлі називає їх невловимими і загадковими. У Скорпіона, як і у Терезів, є певна подвійність. Вони можуть бути милими і м’якими і раптом вибухнути, наче вулкан, від спрямованої в їхній бік репліки чи зауваження. Типових Скорпіонів краще не критикувати, у їхньому характері досить складних якостей:

 • Мстивість і образливість.
 • Неприйняття чужої думки і своїх помилок.
 • Схильність до хитрощів і маніпуляцій.
 • Прагнення домінувати над людьми.

За легендою, Скорпіон — це той, хто вразив своєю отрутою сина бога Геліоса і легендарного мисливця Оріона. Гідний супротивник зайняв на небі своє місце серед сузір’їв богів і богинь.

Скорпіон у дружбі та коханні

Скорпіони — вірні та віддані друзі, які вміють тримати слово і виконувати зобов’язання, дані людям. Нікому не нав’язуються, люди самі шукають спілкування і дружби з ними, вважаючи представників знака подарунком долі.

Незважаючи на складну натуру, Скорпіони рідко самотні. Неймовірна магічна сексуальна привабливість робить чоловіків і жінок цього знака бажаними партнерами. Вони шукають кохання, але рідко його знаходять, тому що занадто гордовиті, вимогливі й егоїстичні у стосунках.

У журналі Cosmopolitan пишуть: Дрю Аллен, засновник Angelite Astrology, вважає, що якщо Скорпіон розвинув найкращі риси, опрацював негативні сторони характеру і став кращою версією себе, з ним можна побудувати ідеальні стосунки.

Кар’єра знака Скорпіон

Це природжені лідери, які очолюють і ведуть людей до успіху. Серед них багато багатих і реалізованих особистостей, гроші липнуть до Скорпіона, як до магніту. Найкращої реалізації досягають у таких професіях:

 • Композитор і письменник.
 • Детектив, поліцейський.
 • Психіатр.

Журналіст, письменник і астролог Маресса Браун вважає, що Скорпіонам притаманна духовність, тож вони нерідко стають священиками. Честолюбство змушує їх конкурувати з оточуючими. На шляху до мети вони змітають будь-які перешкоди. Чесність, порядність, уміння занурюватися в проблему і знаходити рішення дають їм змогу робити блискучу кар’єру.

У свою команду включають найкращих людей, їх неможливо обдурити, оскільки у Скорпіонів приголомшлива інтуїція. Знають собі ціну і ніколи не працюють за копійки.

Здоров’я знака Скорпіон

Скорпіони народжуються міцними і здоровими. Люблять спорт, вміють дозувати фізичне навантаження, здатні правильно харчуватися, інтуїтивно вибираючи продукти. Але їхнє невміння жити спокійно підриває нервову систему. Неспокійні представники знака схильні до травм, оскільки люблять екстремальний спорт. Схильні до залежностей від алкоголю та психоактивних речовин.

Серед хвороб, до яких схильні ці люди, є хвороби серця та судин. Щоб уберегтися від них, потрібно знайти спосіб вивантажувати негатив, наповнюючи себе позитивними творчими емоціями.

У жовтні народжуються Терези та Скорпіони — самобутні та сильні особистості, з якими приємно мати справу і наслідувати їх. Розкрити всі принади характеру жовтневих іменинників і легко впоратися з їхніми недоліками допоможуть астрологічні рекомендації, побудовані на основі їхніх гороскопів.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

close