Страхи знаків зодіаку: які фобії є в кожного

Езотерика

robertss 28.09.2023 Article

Страх захищає від небезпеки, але деякі фобії абсолютно ірраціональні. Чого бояться знаки зодіаку, які страхи їх переслідують? Перелік фобій кожного знака розкрили астрологи Валерія Меса і Ребекка Гордон, видання Pinkvilla та астрологічний проєкт Zodiac Fire.

Овен

Яскравий і амбітний Овен прагне перемагати завжди і в усьому. Не дивно, що природна впертість і перфекціонізм стають для нього пасткою. Чого боїться Овен? Головний страх — зазнати невдачі. Він боїться починати нові справи і втрачає вдалий момент. Два не менш хвилюючі переживання для Овна:

  • Боязнь замкнутого простору (клаустрофобія).
  • Страх самотності (ісолофобія).

Йому життєво необхідно більше повітря. Без активної комунікації товариський знак просто зачахне.

Телець

Представники знаків Землі віддають перевагу стабільності. Телець впадає в паніку від однієї думки, що досягнуті ним привілеї можуть бути безповоротно втрачені.

Яка фобія у Тельця? Це страх змін, які зруйнують комфорт і спокій. Ці люди все життя прагнуть фінансової незалежності, тож ризик залишитися без грошей викликає в них паніку. Тельці не виносять те, що не піддається логічному поясненню. Ірраціональні речі викликають у них стрес і тимчасову втрату контролю над емоціями.

Близнюки

Комунікабельні й добродушні Близнюки завжди в усьому сумніваються і не люблять планувати майбутнє. Вони побоюються старіння, всіляко затягуючи час.

Які страхи у Близнюків? На глибинному рівні вони бояться не тільки робити вибір, а й перебувати в темному і замкнутому просторі, на глибині. Знаку Повітря необхідно більше свободи і менше впливу ззовні. Усі представники знака рвуться в лідери й ненавидять займати другі місця в будь-яких змаганнях, вважаючи це не перемогою, а повним провалом.

Рак

Водні знаки найсором’язливіші, найчутливіші й найвразливіші, що особливо помітно під час знайомства з Раками. Астролог Валерія Меса вважає, що Раки дуже бояться не витримати стресу.

Який страх у Рака? Він близько до серця приймає будь-яку критику, боячись не виправдати покладених надій і бути відкинутим. Його лякають занадто красиві люди, порівняно з якими Рак почувається невпевнено. Він не любить публічних виступів, чітко дотримується швидкісного режиму, не підіймається на велику висоту і побоюється підхопити інфекцію.

Лев

Яскраві, самовпевнені, егоїстичні, але щедрі й усіма обожнювані Леви також мають свої страхи, але вони вміло їх приховують.

Чого боїться Лев? Найбільше на світі він боїться втратити гідність і свободу, впавши в залежність від обставин і людей. Не виносить публічних насмішок, а також боїться болю, медичних маніпуляцій і людей у білих халатах. Крім того, представники знака висувають до себе завищені вимоги і бояться не дотягнути до високої планки.

Діва

Яка фобія у Діви? Як будь-який педант і акуратист, Діва боїться псування, крадіжки або втрати особистих речей. Усе тому, що вона трепетно-сентиментальна і надає велике значення предметам, одушевляючи і наділяючи їх особливим змістом. Серед страхів Діви є боязнь хаосу, бо вона звикла жити, харчуватися і працювати за чітким планом.

Чутливі Діви не люблять, коли їх слухають абияк, не виносять пліток навколо власної персони, бояться глузувань і не поспішають до шлюбу. Гидують брудом і комахами, намагаючись обходити десятою дорогою скупчення мух, жуків і павуків.

Терези

Природжені естети, представники цього знака дуже потребують схвалення. Їм важливо справити приємне враження, а ще Терези обожнюють похвалу і страждають, якщо їхніх досягнень не помічають.

Які страхи у Терезів? Вони бояться зганьбитися і почути докори на свою адресу. Терези блищать ерудицією і бояться не знати відповіді на поставлене запитання. Масштабні, але найчастіше поверхневі знання необхідні їм для привернення уваги, зав’язування стосунків. Ці люди бояться самотності, оскільки без уваги і турботи впадають у паніку і навіть депресію.

Скорпіон

Який страх у Скорпіона? Самовпевнені й успішні, у глибині душі вони бояться, що хтось побачить їхню реальну суть — невпевнену й закомплексовану людину, яка не бере відповідальність за провали на себе, а звинувачує в них інших людей і обставини.

Вони ретельно приховують усі таємниці, мало кого впускаючи в душу і в дім. Видання Pinkvilla вважає, що один із сильних страхів знака — це страх зради. Скорпіони залишаються закритими навіть із тими, кого по-справжньому люблять.

Стрілець

Душа компанії, великодушний жартівник і любитель пригод, на публіці Стрілець може поводитися досить стримано. Астрологиня Ребекка Гордон вважає, що він не може жити без подорожей, тож будь-які обмеження і соціальну дистанцію переносить важко.

Чого боїться Стрілець? Насправді він боїться смутку, депресії, бути в оточенні токсичних людей і зануд. Щоб зберегти позитивний настрій, прагне створити навколо себе атмосферу вічного свята. Стрілець побоюється будь-яких енергетичних впливів, уникає магічних амулетів і ритуалів. Ненавидить обмеження і завжди прагне свободи, тому боїться офісної роботи і мріє про гнучкий графік.

Козеріг

Розсудливість найбільш ортодоксального з усіх земних знаків зашкалює, проте в Козерога є свої фобії. Астрологічний проєкт Zodiac Fire вважає, що він дуже боїться не виконати мрію.

Яка фобія у Козерога? Він боїться недооціненості, помилитися і зійти з дистанції до того, як прийде до перемоги. Щоб цього не сталося, Козеріг кидає в бій усі свої сили і ресурси. Для досягнення цілей йде навіть на розширення кола знайомств, незважаючи на те, що ще один сильний страх такої особистості — боязнь зради і відчайдушна нелюбов до скупчень народу.

Водолій

Які страхи у Водолія? Йому дуже страшно хворіти. Проста застуда викликає у Водолія паніку, а навіть найнезначніші больові відчуття уявляються масштабними травмами і втратою дієздатності. Щоб перестрахуватися, представники знака регулярно проходять медичне обстеження і також регулярно знаходять надумані приводи для хвилювань. До того ж вони панічно бояться самотності, тому не надто розбірливі з вибором оточення.

Риби

Один із найзадумливіших, найнедовірливіших і найглибших знаків зодіаку, Риби, має достатньо проблем у житті, бо вигадують їх собі самі. Це дуже сімейний знак, тож його представники дбайливо оберігають сім’ю.

Який страх у Риб? Вони бояться втратити сім’ю, близьких людей, їхню підтримку та визнання. Бояться залишитися на самоті й не мати можливості спертися на міцне плече, розділивши клопоти й тривоги. Ще вони часто самі знаходять у себе різні болячки без підстав. Вірять у потойбічні сили і тривожаться, що одного разу їхня інтуїція промовчить, і вони програють.

У кожного знака зодіакального кола є свої слабкості, пов’язані з особливостями характеру й астрологічних аспектів. Щоб упоратися з ними, необхідно виявляти і знати свої страхи, активувати сильні сторони і не соромитися просити допомоги у друзів і близьких.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

close