Овен і Рак: сумісність знаків зодіаку

Езотерика

robertss 25.09.2023 Article

Ніжному і чутливому Раку потрібен сильний партнер, а Овен саме такий. Немає нічого дивного в тому, що знаки Вогню і Води прагнуть об’єднатися і створити яскраву пару. Який вигляд має робочий, дружній і любовний союз двох протилежностей, вивчили астрологи Максим Альошин та Ігор Родін.

Сумісність знаків у коханні

Хоча їхні характери кардинально відрізняються, у пари є всі шанси створити міцні та гармонійні стосунки. Рак вміє грати на почуттях і знає слабкі місця Овна, він тішитиме його самолюбство, дедалі міцніше прив’язуючи до себе норовливого гордія. Як ще вони грають на нервах одне одного і чому їм обом подобається ця гра, знає астрологія сумісності знаків.

Як сумісний чоловік-Овен і жінка-Рак?

Це союз ніжності та сили, справжньої жіночності та мужності. Його не можна назвати безхмарним, але він змушує партнерів рости і працювати над собою. У пари хороша сумісність із прекрасною перспективою на міцний шлюб. Поставши перед партнером м’якою і чуттєвою, жінка-Рак підкорить і утримає його. Чоловік-Овен покаже свою відвагу і щедрість. Якщо роман ініціював він, то пара буде гармонійнішою.

У чоловіка-Овна чимало привабливих рис:

 • Відкритий і щедрий.
 • Волелюбний та інтелектуальний.
 • Сильний і сміливий, не боїться складнощів і легко переносить удари долі.

Його бурхлива і невичерпна енергія здатна перевернути гори, а вже завоювати кохану дівчину він і поготів зможе. Коли Овен стикається з трепетною дамою водного знака, то втрачає дар мови. У ньому вмикається азарт мисливця. Чим його полонить жінка-Рак? У ній багато прекрасного:

 • Складний і глибокий внутрішній світ.
 • Любов до якісних речей, тонкий смак.
 • Шанування сімейної історії та цінностей.

Вона організовує Овну затишне домашнє вогнище, де завжди тепло, світло і пахне домашніми смаколиками. Овен любить поїсти і потребує місця сили, де відновлюватиметься після трудових буднів. Партнери знайдуть точки дотику, серед яких:

 • Уміння прикривати недоліки та посилювати переваги одне одного.
 • Любов до подорожей та яскравих вражень.
 • Потреба у відкритому прояві почуттів, тісному контакту.

Ті, хто не вірить у щасливе майбутнє пари, будуть здивовані, наскільки міцним може бути їхній союз. Щоб залишитися разом надовго, партнерам потрібно:

 1. Поважати особисті кордони одне одного.
 2. Зберігати вірність, цінувати взаємність.
 3. Обійтися без бурхливих сварок і претензій.

Більшість Раків у другу половину життя пов’язують свою долю з іноземцями і виїжджають за кордон, як помічено в книзі «Досьє на знаки зодіаку«. Якщо Овен буде здалеку, тим цікавішою вийде пара і любовний союз.

Як сумісні жінка-Овен і чоловік-Рак?

Один із найнезвичайніших союзів має гарний прогноз. У пари висока сумісність у коханні та шлюбі, оскільки вони компенсують недоліки одне одного. Сильна жінка-Овен грамотно управляє м’яким Раком, любить його за ввічливість і галантність. Він цінує її яскравість, цілеспрямованість і здорові амбіції. Зустрівшись одного разу, вони не захочуть розлучатися навіть на мить.

За що жінка-Овен любить свого партнера? У неї на це є конкретні причини:

 • З ним не нудно, адже його настрій постійно змінюється.
 • Він мрійливий і сентиментальний, типовий романтик.
 • Він загадковий і дивний, з ним завжди цікаво.

Що ж приваблює партнера у вогняній дамі? Він полонений її жвавістю, душевною теплотою, яскравою красою і харизмою. У ній відчувається сила і характер, який здатний перевернути гори. Хоча чоловікові не властиво спиратися на партнерку, але перейняти її впевненість ніхто не забороняв. Саме це і робить Рак. Жінка-Овен приваблює його такими рисами:

 1. Позитивний характер, заразливий сміх, прямий і сміливий погляд.
 2. Уміння швидко і легко сходитися з людьми, велике коло знайомств.
 3. Жіноча сила, гарний смак і стильний образ.

Комусь з боку пара здається дивною, але Рак усім задоволений. Можливі конфлікти, адже жінка-Овен вельми темпераментна і їй складно стримуватися, контролювати себе в суперечці і протистоянні. Зате вона успішна в кар’єрі, і партнер нею пишається.

Що скріпить їхній союз? Є кілька важливих моментів:

 • Жінці-Овну потрібно трохи заспокоїтися і не тиснути на партнера. Поруч із тихим Раком це цілком реально.
 • У побуті та в сексі партнерам буде комфортно, якщо Рак приборкає педантичність, а Овен навчиться наводити порядок.
 • Партнерам потрібно дати одне одному більше свободи.

Сумісність Овна і Рака в побуті, дружбі та на роботі

Крім кохання і пристрасті, пара Овна і Рака добре взаємодіє в роботі та близьких стосунках. Щоб зміцнити зв’язок, доведеться врахувати особливості одне одного. На які моменти в стосунках потрібно звернути увагу?

Сумісність двох знаків у дружбі та роботі

Як ладнають Овен і Рак? Їхня сумісність у роботі та дружбі не гірша, ніж у коханні. Таким друзям ніколи не буває нудно, а спільне дозвілля вельми жваве і наповнене. Овен і Рак стоять горою один за одного і заради збереження дружби легко поступаються в дрібницях. У роботі добре грають свої ролі: Рак генерує хитрий план, а Овен втілює його в життя. Їм необхідно бути щирими одне з одним і дозволяти партнеру мати власну думку і простір для маневру, не пригнічувати і не маніпулювати коханою людиною.

Який вигляд має дружба Овна з Раком? У неї є такі характерні риси:

 1. Вони гармонійно доповнюють одне одного, кожен переймає в іншого найкращі якості.
 2. Ця парочка свариться лише через дрібниці, але швидко мириться, бо обидва не виносять невизначеності.
 3. Їм дуже цікаво одне з одним. Багато спілкування і спільні цілі роблять їх нерозлучними.

Щоб зберегти дружбу на роки і десятиліття, Овну треба бути м’якшим і обережнішим із висловлюваннями. Ігор Родін, автор книги «Як спілкуватися з Раком, щоб завжди залишатися у виграші?», вважає, що одна з негативних якостей Рака — це його крайня вразливість, яка часом переходить у недовірливість. Овен рідко розриває зв’язки за власною ініціативою, а у Рака небагато справжніх друзів, тож вони цінують свій союз.

Поєднання Овна і Рака може виявитися досить успішним у фінансовій сфері, вважає автор книги «Ваша фінансова сумісність» Максим Альошин. Щоб робота була продуктивною, необхідно розділити сфери впливу. Один відповідає за стратегію, другий — за тактику досягнення мети. Гордому і незалежному Овну буде складно підкорятися Раку, але якщо той частіше хвалитиме його, то лід між ними розтане. Якщо ж начальник Овен, то Рака треба заохотити і підтримати, тоді він здобуде перемогу і покладе її до ніг Овна.

Овен і Рак у побуті та сім’ї

Сумісність знаків Вогню і Води в побуті досить гармонійна. Овен любить накопичувати ресурси, тож його холодильник ніколи не пустує, а будинок обставлений багато і зі смаком. Рак привнесе в загальний побут розподіл фінансів, наведе порядок на полицях у шафі, встановить графік чергувань. Він не стане пиляти Овна за бардак, а спокійно прибере все, розуміючи, що Овен — основа їхнього комфорту і добробуту.

Що необхідно зробити, щоб спокійно уживатися на одній території? Є кілька порад:

 1. Овен притягує складнощі, а Рак їх не любить. Їм потрібні спільні плани, щоб виключити неприємні сюрпризи.
 2. Овен любить сперечатися, а Рак ні. Щоб не конфліктувати, їм потрібно вихлюпувати агресію, що накопичилася, у спорті або особистому захопленні.
 3. Овну не завадило б радитися з Раком, щоб уникнути дурних помилок. Раку треба не повчати його, а давати поради за запитом, спілкуючись на рівних, по-дружньому.

Як поводитися батькам-Овнам, у яких підростає юний Рак? Йому необхідно бути м’якшим із ніжним малюком. Раки з дитинства ростуть вразливими й образливими. Батькам-Овнам не можна кричати, критикувати і змушувати дитину робити щось проти її волі.

Якщо батько-Рак виховує малюка-Овна, йому доведеться стати спритнішим. Активний малюк наповнить дім друзями, матиме багато інтересів і захоплень, потребуватиме багато іграшок, вбрання та уваги. Доведеться знайти час і ресурси для улюбленого чада.

Які Овен і Рак батьки? Вони обидва дуже люблячі й турботливі, бажають своїм дітям кращої долі. У такій сім’ї малюки завжди ситі, доглянуті і зайняті справою. Обоє батьків знаходять час і сили для того, щоб щодня спілкуватися і грати з дітьми. Молоде покоління в пари росте з чудовим потенціалом для досягнення матеріального благополуччя та особистого щастя.

Овен і Рак, незважаючи на різницю темпераментів, чудово доповнюють одне одного в різних сферах життя. Їм потрібно більше сміливості, щоб залишатися собою, поважаючи інтереси партнера. Астрологія допоможе зрозуміти партнера і створити з ним гармонійні та довгі стосунки.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

close