Овен-чоловік: характеристика знака зодіаку, сумісність

Харизматичний, самовпевнений і амбітний боєць, готовий знести всі перешкоди на своєму шляху — це чоловік-Овен. Що ще потрібно знати про представника стихії Вогню, який відкриває зодіакальне коло? Його астрологічний портрет склали астрологи Сергій Шестопалов, Ігор Родін, Касс і Джейні Джексони.

Загальна характеристика чоловіка-Овна

Овна нерідко називають еталоном справжнього чоловіка. Це брутальний, принциповий і відважний вікінг, який у досягненні поставленої мети не зупиниться ні перед чим. Чому його нагородили таким почесним званням?

Який характер у чоловіка-Овна?

Він закоханий, упертий і напористий. Віддає перевагу домінувати, а не йти дипломатичним шляхом. Його принциповість не знає меж, а бажання бути номером один часом затьмарює критичне мислення. Типовий Овен — це керівник відділу або бізнесу, душа компанії, чоловік і батько, представник активної, чоловічої стихії, як пише в книжці «Предсказательная астрология» Сергій Шестопалов.

Ось основні позитивні риси чоловіка-Овна:

 • Вірність слову.
 • Завзятість і цілеспрямованість.
 • Безкомпромісність і стрімкість.
 • Доброта, щедрість.
 • Енергійність, активність.

До недоліків чоловіків знака Вогню багато хто ставиться толерантно, але їх теж треба враховувати:

 • Вимогливість на межі агресії.
 • Відмова від будь-якої допомоги.
 • Невміння йти на компроміси.
 • Надмірна емоційність.

Якщо підсумувати все вищесказане, Овен-чоловік-імпульсивний романтик із хлоп’ячими замашками і добрим серцем.

Чоловік-Овен у побуті

Хлопчик-Овен має вкрай складну натуру, дуже незалежний і не бажає ділитися переживаннями з батьками. Поступово з віком і розвитком все змінюється. Овен-чоловік-чоловік, що дорослішає, — це заводила в компанії, надійний і вірний друг. Він швидко звикає до людей, а в скрутну хвилину завжди підставить плече. Овен — екстраверт, вважають автори книги «Астрологія» Касс і Джейні Джексони.

У побуті вогненний знак віддає перевагу комфорту, любить причепуритися. На дорогі речі готовий витратити будь-які гроші, але в побутових умовах невимогливий. Головне, щоб у сім’ї його цінували, піклувалися, вміли жити в комфортному для Овна темпі.

Він не терпить зволікань, нудьги і сталості. Дуже любить подорожувати, постійно шукає для себе нові хобі та пригоди. Ті, хто живуть поруч, мають бути готові підтримати нічні виїзди на риболовлю, ралі або польоти на повітряній кулі, бо Овен не прийме відмови.

Який чоловік-Овен у кар’єрі?

Найбільшого успіху Овен досягає в роботі, яка підходить його стрімкому темпераменту. Рутинні й нудні завдання йому абсолютно не підходять, дратують і не дають можливості реалізувати природний потенціал. Його девіз «Головне — вплутатися, а там подивимося», пише в книзі «Як спілкуватися з Овном, щоб завжди залишатися у виграші?» Ігор Родін.

Він може почати з низів і досягти вершин успіху в таких професіях:

 • Рятувальник, військовий або поліцейський.
 • Фахівець у машинобудуванні, автомобілебудуванні.
 • Юрист або адвокат.
 • Власник власного бізнесу.
 • Коваль, зварювальник, токар, кочегар та інша ручна робота, пов’язана зі стихією Вогню.

У роботі багато що залежить від самого чоловіка-Овна. Якщо він натхненний, то покаже себе з найкращого боку. Якщо ж професія, робота і посада нав’язана, Овен буде безвідповідальним і безладним. У роботі важлива підсумкова мета. Якщо немає перспективи зростання і щедрих бонусів, то його мотивація різко знижується.

Роботодавцям Овна потрібно знати, що після досягнення мети такий працівник стає нейтральним, млявим і швидко остигає. Тож для нього потрібно завжди тримати туз у рукаві у вигляді ще потужнішої і фінансово привабливішої мети.

Здоров’я чоловіка-Овна

За природою чоловіки-Овни мають міцне здоров’я і потужний потенціал. При цьому вони примудряються бездарно витрачати його через надлишок енергії та надмірну активність. Вони регулярно перевтомлюються, недосипають і рідко ходять до лікарні. Щоб привести себе до ладу, Овну потрібно регулярно відвідувати лікаря з профілактичною метою.

Чоловіки цього знака важко переносять біль. Найвразливіше місце — це голова. Вони ризикують захворіти на гіпертонію, невралгію лицьового нерва і захворювання головного мозку. Якщо не зміцнювати імунітет, можна підхопити ангіну або страждати від захворювань порожнини рота.

Нормалізувати загальний стан допомагає щадний спосіб життя, перехід на здорове харчування і помірні заняття улюбленим видом спорту.

Стосунки чоловіка-Овна з іншими людьми

У стосунках із протилежною статтю Овен цікавий і прискіпливий. Про свою нову пасію він дізнається все, а потім кинеться її завойовувати, використовуючи типові інструменти справжнього чоловіка — квіти, компліменти та подарунки. Як ставиться до коханих людей чоловік-Овен?

Любов і дружба з чоловіком-Овном

У стосунках люди першого знака зодіаку прості та зрозумілі. У дружбі Овен не розділяє людей за статевою ознакою. Він прекрасно дружить і з чоловіками, і з жінками. Навіть зі своїми колишніми пасіями він зберігає добрі стосунки без образ і претензій.

Як завоювати чоловіка-Овна? Для цього достатньо дозволити йому завоювати себе. Він обожнює незвичайних, яскравих і успішних жінок. Йому подобаються ті, хто має власний унікальний стиль. Жінка, яка бажає навіки прив’язати до себе такого чоловіка, має сприйняти в ньому дитяцтво, героїзм, сентиментальність і всі ознаки романтичного героя з книжок. Їй необхідно бути мінливою, непостійною і цікавою для нього протягом усього життя.

Як Овни закохуються? Якщо він почав контролювати кожен крок, обривати телефон або строчити текстові повідомлення, значить чоловік-Овен по вуха закоханий. Він дуже ревнивий, романтичний і здатний на найбезрозсудніші вчинки. Ймовірно, художник зі знаменитої пісні про мільйон червоних троянд був саме Овном.

Об’єкт своєї прихильності він засипає подарунками, зніяковіло жартує при дамі, червоніє і перетворюється на незграбну дитину. Якщо пара склалася, то у стосунках Овен дуже пристрасний і проявляє власницькі замашки. Його не можна провокувати фліртом з іншими чоловіками, щоб не стати об’єктом раптового спалаху агресії.

Що любить чоловік-Овен у стосунках? Він обожнює домінувати, тож жінка має стати покірною, вміти слухати і прикрашати його простір своєю привабливою і доглянутою персоною. У сексі він любить різноманітність, експерименти. Для своєї дружини стає кам’яною стіною, дітей дуже любить і балує. Такий чоловік готовий сам забезпечувати сім’ю, встигаючи ще й подбати про всіх її членів.

Сумісність з іншими знаками

Яка жінка потрібна чоловікові-Овну? Найкращі пари у чоловіка-Овна складаються з представниками стихії Повітря (Близнюки, Терези, Водолій) і спорідненої йому вогняної стихії (Лев, Стрілець). Його партнерка має бути готовою до повної самовіддачі заради нього, оскільки сам він боїться показати сильну залежність від партнера.

Ось як складуться стосунки у жінок різних знаків з Овном-чоловіком:

 • З Овном він легко зійдеться завдяки спорідненій енергетиці та харизмі. Овни будуть разом, якщо зможуть знайти компроміс у розподілі ролей у парі.
 • Уперта партнерка-Телець вимотає нерви, але їх примирить феєричний секс. Непоганий прогноз для шлюбу в зрілому віці.
 • Одна з найбільш гармонійних пар складається з Близнюками. Поки чоловік добуває «мамонта», жінка оточує обранця турботою.
 • Протилежності притягуються — так можна сказати про пару з жінкою-Раком. Міцні стосунки можливі із самодостатньою жінкою.
 • З Левом стосунки пристрасні та гарячі. Важливо розділити сфери впливу.
 • З Дівою вийде чудовий діловий і дружній тандем, а ось гармонійна пара навряд чи.
 • Пара з Терезами може скластися, якщо жінка дозволить собі бути слабкою і прийме план розвитку стосунків, який розробить партнер.
 • Зі Скорпіоном хороша сумісність, якщо пара успішно пройде притирання. Вони занадто емоційні, конфліктів буде багато, все вирішить любов.
 • Прекрасний тандем зі Стрільцем. Жінці варто зробити ставку на свободу і незалежність, тоді серце Овна назавжди буде її.
 • З Козерогом краще працювати, ніж зустрічатися і жити. Жінка занадто серйозно ставиться до шлюбу, а Овен не любить, коли на нього тиснуть.
 • Ще один гармонійний союз — із Водолієм. Краса і чарівність жінки цього знака змусить чоловіка-Овна згоряти від пристрасті та гордості за таку партнерку.
 • Якщо жінка-Риби закохає в себе норовливого чоловіка, така пара складеться. Риби не будуть домінувати.

Мужній, пристрасний і яскравий лідер у сім’ї, дружбі та колективі — це чоловік-Овен. Пізнавши його глибше, можна оцінити всі найкращі якості знака і прийняти його недосконалості.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

Добавить комментарий

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.

close