Карта бажань 2023: приклад, як зробити правильно

Езотерика

robertss 21.09.2023 Article

Карта бажань — простий, але ефективний інструмент візуалізації мрії. Як її правильно скласти, щоб у 2023 році все задумане обов’язково здійснилося? Секрети та рекомендації щодо застосування стародавнього інструменту розкрила мотиваційний оратор Даніелла Лапорт і психологиня Анна Кольчугіна.

Суть карти бажань, коли почати її складати на 2023 рік

Впливати на майбутнє силою підсвідомості — мрія кожного. Одним із перевірених способів зробити це вважають карту бажань.

Що собою являє карта бажань

Карта бажань (вішборд, дрімборд, дошка візуалізації) — це техніка виконання бажань, що ґрунтується на візуалізації потреб і фантазій конкретної людини та представлена у вигляді картинки щасливого життя. Нею давно й успішно користуються багато людей, від звичайних громадян до загальних кумирів.

Зовні карта бажань — це унікальне зображення, виконане з урахуванням певних правил і умов. Вона може бути представлена як у матеріальному (малюнок або колаж на дошці), так і у віртуальному (комп’ютерна програма) вигляді.

Цей інструмент було запозичено з даоської практики феншуй, яка враховує взаємозв’язок думок і безмежних можливостей Всесвіту. Тепер його доопрацьовано з урахуванням психологічних технік і уявлення про закон тяжіння благ, а також сучасних потреб суспільства.

Мотиваційний оратор і автор книги «Живи з почуттям. Як поставити цілі, до яких лежить душа» Даніелла Лапорт вважає, що бажання для карти треба вибирати серцем. Дивлячись на неї, людина неусвідомлено рухається вперед, вчиняючи правильні дії та мінімізуючи помилки на шляху до мети.

Коли складати карту бажань на 2023 рік

Найсприятливішим моментом для складання карти бажань стане грудень, період новорічних свят, коли закладається правильний посил на рік уперед. Коли робити карту бажань 2023 року? Ідеальний час — весь період Місяця, що зростає, і молодик, починаючи з перших чисел першого зимового місяця. У грудні 2022 року таких періодів і днів буде кілька:

 • 1-7 грудня.
 • 23 грудня.
 • 24-29 грудня.
 • 31 грудня.

Оскільки за східним календарем рік Чорного Водяного Кролика настає 1 лютого 2023 року, то до представленого списку вдалих днів слід додати його, а також наступні три дні Місяця, що зростає, 2-4 лютого. Субота (4 лютого) — останній найбільш сприятливий день для складання карти бажань на 2023 рік.

У ці дні відбудеться потужний приплив енергії, яка зарядить дошку візуалізації та прискорить її втілення в матеріальному світі. Важливо правильно оформити посил Всесвіту і підсвідомості. Що має бути на карті бажань 2023? У рік миролюбного, спокійного і сімейного знака Чорного Водяного Кролика найкраще внести бажання, пов’язані з побудовою стосунків, народженням дітей, створенням комфортного, благополучного, щасливого сімейного життя.

Правила складання карти бажань на 2023 рік

Щоб обійти психологічні бар’єри, відкрити шлях до підсвідомості та її безмежних ресурсів, потрібно знати секрет складання карти бажань. Вивчіть правила та умови, щоб створити дієвий вішборд на найближчі 12 місяців.

Як скласти карту бажань 2023?

Щоб карта бажань працювала, було розроблено алгоритм її складання та активації. Він буде актуальним і 2023 року. Ось підготовчі етапи:

 1. Створіть навколо себе сприятливий простір.
 2. Підготуйте необхідні матеріали (коркова дошка або аркуш ватману, маркери, фломастери, кольорові олівці, клей, лінійка, ручка, шпильки, кольорові картинки, листівки, фото творця і ножиці).
 3. Приступите до створення колажу, будучи в доброму здоров’ї та гарному настрої. Юлія Вороніна, автор книги «Секрети карти бажань. Як отримати все, про що ви мріяли» не рекомендує складати карту вагітним жінкам і в дні менструального циклу.

Дотримуйтеся таких правил:

 1. Уявіть картинку майбутнього в деталях, підберіть до неї образ-картинку.
 2. Думайте про мрії в теперішньому часі.
 3. Не бажайте людям зла і не просіть досягнення особистої мети на шкоду іншим людям.

Випишіть бажання на окремий аркуш паперу, зафіксуйте терміни. Карта бажань створюється на 1-3 роки, потім її треба оновити.

Які сектори включити в карту бажань 2023?

На карті бажань у новому році має бути дев’ять стандартних секторів, які в даоській практиці називаються «триграми» або «багуа». У кожного розділу є своє призначення, енергетичне поле і колір:

 1. Багатство, гроші, матеріальне благополуччя (перший зліва у верхньому ряду, фіолетовий).
 2. Лідерство, слава (другий зліва у верхньому ряду, червоний).
 3. Стосунки, кохання, шлюб (третій зліва у верхньому ряду, рожевий).
 4. Сім’я, улюбленці, близькі родичі (перший ліворуч у другому ряду, зелений).
 5. Фотографія укладача карти бажань у секторі здоров’я (центральний сектор, білий).
 6. Діти та хобі (третій ліворуч у другому ряду, сірий).
 7. Навчання, знання, саморозвиток (перший ліворуч у третьому ряду, коричневий).
 8. Кар’єра, робота (другий ліворуч у третьому ряду, блакитний).
 9. Подорожі (третій ліворуч у третьому ряду, жовтий).

Почніть створення карти зі свого фото та зони здоров’я. Коли всі сектори будуть заповнені, підпишіть їх мотиваційними фразами, вкажіть терміни:

 • «Я здорова, сповнена енергії та сил цього року».
 • «Мій дохід становить $2 000 на місяць» і так далі.

Психологиня Анна Кольчугіна, авторка книги «Карта бажань. Подаруй собі нове життя», зазначає, що при складанні фраз потрібні чіткі формулювання. Готову карту супроводжуйте одним простим бажанням. Щойно воно здійсниться, карта бажань на 2023 рік вважатиметься активованою. Повісьте її на видному місці, підживлюйте вірою й аналізуйте результат.

Карта бажань на 2023 рік стане головним мотиватором для досягнення всіх поставлених цілей. Складіть її за правилами, активуйте і спостерігайте, як Всесвіт і підсвідомість допомагають виконувати мрії.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

You may also like

Привітання з Днем авіації України 2023 — вірші, проза, листівки

Привітання з Водохрещем 2023

Вірші з днем народження 2023

Привітання з Великоднем 2023 + вірші, листівки з Пасхою

Привітання з 8 березня 2023 для всіх жінок України

Останній дзвоник 2023 — привітання, подяки, листівки

close