Ім’я Діна: значення, характер і доля

Езотерика

robertss 18.09.2023 Article

Про давню сакральну суть імені Діна знають одиниці, але воно подобається багатьом. Що означає це ім’я, який характер дарує власниці, яку готує їй долю? Таємницями рідкісного жіночого імені поділилися вчені-лінгвісти Володимир Ніконов, Олександра Суперанська та Борис Хігір.

Походження та значення імені Діна

Це ім’я містить загадку і привертає увагу до його власниці. Чому Діна — це рідкісне ім’я, як його токувати та яке його походження?

Історія імені, його форми

Звідки походить ім’я Діна? Думки істориків та ономастів щодо походження цього імені розділилися. За основною версією це давньоєврейське ім’я, оскільки вперше згадується в Старому Завіті. Існує ще кілька цікавих теорій щодо його коріння:

  • Скорочений варіант імені Діана, Діонісія або Бернардина. Ці імена популярні в західноєвропейській культурі, про це пише ономаст Володимир Ніконов, називаючи ім’я Діна новим і невдалим для визнання в якості офіційного імені.
  • Походить від арабського слова «дін» і означає ‘релігія’, ‘віра’.
  • Скорочений варіант болгарського імені Костадіна, як стверджує Олександра Суперанська.

Хоча ім’я зустрічається в Біблії, його немає в православному календарі. Як повне ім’я Діна? Діна — це повне ім’я. Зменшувально-пестливі форми — Діночка, Дінка.

Значення імені, астрологічний аспект і сумісність

Що означає ім’я Діна? Воно означає ‘справедливість’, ‘відплата’, ‘помста’. Це пов’язано з легендою, описаною в Новому Завіті. Вважають, що так звали єдину дочку праотця Якова, яка зазнала насильства. За неї помстилися брати, винищивши всіх чоловіків владики міста Сіхема (імовірно сучасний Наблус), який поглумився над нею.

З ім’ям Діна пов’язано чимало цікавих фактів:

  • За ним не ведеться статистика популярності, оскільки ім’я офіційно не внесено до російського іменослова.
  • Воно не має повних аналогів в іноземних мовах і культурах, тільки схожі за звучанням варіанти.
  • У нумерології відповідає числу 4, вважається втіленням зв’язку з родом і турботи про близьких людей, на думку журналу Marie Claire.
  • Планета-покровитель — Юпітер і Сатурн.
  • Тотеми — мураха і тюльпан.
  • Камінь-талісман — хризопраз.

Найщасливіша доля чекає на Діну, народжену восени під знаком Терези (24 вересня — 23 жовтня). Найщасливіші пари складаються у Діни з Броніславом і Аскольдом, Євдокимом і Осипом, а також із Геннадієм, Святославом, Іллею та Едуардом.

Відомі люди з таким ім’ям

Однією з яскравих життєвих історій варто назвати долю казахстанської виконавиці музики і пісень на домбрі Діни Нурпеісової. Вона була ученицею Курмангази Сагирбайули — народного музиканта, який популяризував казахську музичну культуру. До розкриття її таланту доклав руку і композитор, домбрист Смагул Кошекбаєв.

Діна Рубіна — відома письменниця, редакторка і кіносценаристка родом із Ташкента. Її перше оповідання було надруковано в журналі «Юность», коли Діні було 17 років. У 24 роки вона стала членом Спілки письменників, а після еміграції до Ізраїлю отримала широке визнання в Росії та інших країнах.

Діна Верні — французька натурниця, мистецтвознавиця, галеристка, співачка та ідейний натхненник відомого французького скульптора і живописця Арістіда Майоля.

Доля і характер дівчат з ім’ям Діна

Непроста доля чекає на людей із рідкісними іменами. Ім’я Діна має особливу карму і сильну енергетику, яка накладає відбиток на характер власниці.

Який характер у дівчинки з ім’ям Діна?

Така дівчина проявляє себе в ранньому віці яскравим і сильним характером, у якому проявляється чоловіча сила і жіноча мудрість. Вона росте чесною і справедливою, наполегливою і зрілою особистістю, стає опікуном і захисником слабких людей. Діна готова прийти на допомогу, любить людей і тварин, справедлива, чесна й активна. Її недоліки: надмірна емоційність, гординя і невміння прощати. Діна вважає, що завжди має рацію, тож їй потрібно вчитися мудрості, терпінню та вмінню прощати й відпускати образи.

У ранньому дитинстві дівчинка досить скромна, але її люблять однолітки. Стосунки з ними будуються на вмінні виконувати обіцянки і доводити розпочату справу до кінця, іскрометному гуморі та відданості в дружніх стосунках.

У підлітковому віці Діна стає бажаним товаришем, її поважають за завзятість і цілеспрямованість. Вона добре вчиться, планує кар’єру і рухається до мети не поспішаючи, але впевнено. Батьки завжди на боці доньки, бо вірять у неї та в усьому підтримують.

Яка доля у жінок з ім’ям Діна

Борис Хігір, автор книги «Ім’я і число долі», пропонує провести аналіз емоційного забарвлення імені Діна перед тим, як давати його новонародженій доньці. В імені Діна закладена цікава доля, з величезним потенціалом і шансами на успіх.

Доросла Діна — це скромна і розважлива леді, відданий друг, авторитет у колі колег і знайомих. Вона стає незалежною, успішною і популярною у чоловіків. Ставши повноцінною та реалізованою особистістю, Діна може обирати, з ким розділити життєвий шлях. Її харизма і природний магнетизм, що розкрився в зрілому віці, дозволяють їй стати бажаною для багатьох претендентів.

Кого вибере Діна? Її цікавлять неординарні особистості. Їй потрібен партнер із шармом і привабливістю, але без претензій на лідерство в сім’ї. Вона вибирає партнерів інтуїтивно, вступає в близькі стосунки, щоб краще відчути людину. Їй потрібні глибокі почуття. Діна рано укладає перший шлюб, який не завжди вдалий, але стає щасливою в другому, провівши роботу над помилками.

Вона стає м’якшою і податливішою, не конкурує з чоловіком, а поважає і цінує його. Діна любляча і віддана дружина, здатна оцінити потенціал і рівень добробуту обранця. Вона готова стати матір’ю в зрілому віці, любить дітей до нестями. Важливо, щоб ця нова пристрасть не затьмарила інші аспекти життя. На схилі літ Діна побачить себе в оточенні дружної сім’ї та відданих друзів, тож її долю можна назвати щасливою.

Ім’я Діна загадкове і рідкісне, тому цікавить багатьох батьків. Для розуміння характеру і майбутньої долі дівчинки з таким ім’ям, потрібно доторкнутися до його історії, енергетики та потенціалу

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

close