До чого сняться клопи: значення за найвідомішими сонниками

Езотерика

robertss 20.09.2023 Article

Що більше деталей сну запам’ятали, то точнішим буде трактування образів. Що означає бачити уві сні клопів у соннику Ванги? Полчища клопів сняться тому, хто незабаром розбагатіє. Якщо комахи нападають і кусають, ймовірні конфлікти в сім’ї.

Ванга тлумачить сон так:

 • Клопи на стінах — до хвороби.
 • Клопи для заміжньої жінки — до появи суперниці.

Якщо в жінки в сім’ї все гаразд, то сон про комах-кровососів віщує напад шопоголізму. Тримайте себе в руках, купуйте те, чого потребуєте.

Сонник Хассе

До чого сняться клопи за Гассе? Вони сняться до купівлі нерухомості та переїзду на нове місце проживання. І та, й інша подія пройде успішно.

У соннику Хассе представлені значення:

 • Комахи, що кусають, — до інтриг і пліток у родині.
 • Убити клопа для чоловіка означає сварку з другом.

Якщо жінці наснилося, що вона труїть клопів, сон несе сумні новини. Він означає, що великий ризик розриву, паузи або тривалої розлуки з коханою людиною.

Сонник Міллера

Психологи нерідко спираються на відчуття сновидця під час нічного відпочинку. До чого сняться клопи за Міллером? Неприємні комахи — провісники хвороб і труднощів. Що більше комах, то серйозніше відхилення в стані здоров’я у сновидця або важливих для нього людей.

Оцініть тлумачення в соннику Міллера:

 • Полчища комах у будинку — до поганих новин.
 • Тиснути клопів на стінах — до клопоту й одужання.

До чого сняться клопи на дивані? Комахи на дивані, ліжку і спальному місці означають змову, яку плетуть недоброзичливці. Живі клопи віщують проблеми у родичів, а мертві або налиті кров’ю — у сновидця.

Сонник Нострадамуса

Що означає бачити уві сні клопів за Нострадамусом? Клопи в саду сняться до зміни житла або капітального ремонту, у лісі — до труднощів, а в будинку або квартирі — до сварок із сусідами.

Нострадамус дає таке пояснення сну:

 • Дрібний клоп — до візиту неприємного гостя.
 • Жирний клоп — до грошей.

Якщо клопи сняться чоловікові, то на нього чекає багато роботи. Спокійно переживіть клопіткий період, скрупульозно виконуючи поставлені завдання, і начальство це оцінить.

Сонник Феломени

Розгорнуте тлумачення сну про кровосисних комах від Феломени допоможе розібратися навіть новачкові. У ньому вказані такі значення:

 • Клопи в ліжку — до зради близьких людей.
 • Давити клопів — до перемоги над труднощами.

До чого сняться клопи за сонником Феломени? Якщо сниться, що кусає клоп, то сновидця турбує власне життя і ситуація в ньому. Щоб впоратися з гнітючим станом, необхідно прийняти допомогу друзів, родичів і фахівців.

Сонник Лоффа

Для багатьох людей чужі успіхи — предмет заздрості та пліток. Ті, хто поводиться саме так, нерідко бачать уві сні огидних комах. Що означає бачити уві сні клопів за Лоффом? Якщо сновидець бачить їх на собі, то він став предметом заздрощів і пліток, якщо на інших — сам заздрить людям.

Лофф так пояснює сон:

 • Клопи в матраці — до заздрісників у ближньому оточенні.
 • Клопи в подушках — до головного болю.

До чого сняться живі клопи? Вони сняться тим, хто втомився від оточення, бажає усамітнитися і змінити сферу інтересів. Якщо такий сон сниться жінці, то в неї з’явиться наполегливий залицяльник.

Сонник Юнони

Що означає бачити уві сні клопів за сонником Юнони? Сон означає крадіжку підлеглих (для керівника), зраду (для чоловіка) або зраду (для жінки).

У Юнони представлені такі значення образу:

 • Багато клопів — до дрібних неприємностей.
 • Давити клопів — до легкого нездужання.

Нерідко клопи сняться до грошей і до заздрості. Чим успішнішою стане спляча людина, тим більше заздрісників у неї з’явиться.

Сонник Фрейда

Тлумачення сну відомим психоаналітиком завжди оригінальні. До чого сняться клопи за Фрейдом? Сон віщує клопоти з дітьми, розв’язання численних питань з їхнім навчанням, здоров’ям і розвитком.

За сонником Фрейда сновидіння означає:

 • Бути покусаним дрібними клопами — до конфліктів з дітьми.
 • Багато клопів — до небажання мати більше однієї дитини.

Якщо жінці сниться, що вона труїть комах, то її можна віднести до категорії чайлдфрі: сновидиця усвідомлено відмовляється від материнства.

Ісламський сонник

Що означає бачити уві сні клопів за ісламським сонником? На сновидця чекають погані новини, пов’язані з роботою, фінансами, здоров’ям або стосунками, залежно від сюжету і подробиць сну.

В ісламському соннику представлені детальні тлумачення:

 • Ловити клопів — до сімейних сварок.
 • Розчавити клопа — до звільнення через інтриги колег.

Якщо сновидець зміг впоратися з навалою клопів, то йому вдасться нейтралізувати всі перешкоди на шляху до мети. Найближчим часом настане світла смуга.

Сонник Цвєткова

Традиційне тлумачення сну про клопів позитивне. До чого сняться клопи за сонником Цвєткова? Він вважав, що клопи — символ багатства, і вони сняться до грошей. Щоб розбагатіти, доведеться натиснути, збільшивши кількість справ і обов’язків, але фінансовий підсумок порадує.

У Цвєткова сон означає:

 • Бачити клопа — до важливої інформації.
 • Морити клопів — до сварки з друзями.

Якщо наснилося, що розчавили клопів руками, то ймовірний конфлікт із начальством. Не провокуйте спалах гніву, а перечекайте несприятливий момент.

Неприємні комахи сняться тим, хто незабаром розбагатіє, а також досить сильний і здатний впоратися з труднощами. Не потрібно боятися сну про клопів, адже в більшості випадків цей образ обіцяє тимчасові труднощі і благополучний результат.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

close