Як підписати листівку залежно від приводу

Досуг

robertss 02.09.2023 Article

На будь-яку урочистість — день народження, весілля, вечірку — заведено дарувати не тільки подарунок, а й листівку. Письмове привітання не менш важливе, ніж сам презент. Врахуйте правила оформлення листівки залежно від приводу, додайте емоції, і привітання будуть зберігати довгі роки як пам’ятну цінність.

Як підписати листівку на день народження

Листівка — душа подарунка. Вона здатна його оживити, посилити значущість і позитивні емоції людини, яку вітаєте. Найцінніше — це не презент, а щирі побажання, пише Олена Кара в книжці «Мільйон привітань і побажань до всіх свят».

Якщо поставитеся до оформлення листівки легковажно, не поставите навіть підпис під запропонованим текстом, мимоволі продемонструєте байдужість і до свята, і до його винуватця. Як написати листівку на день народження? Скористайтеся такими рекомендаціями:

 1. Почніть підпис зі звернення на ім’я. Якщо людина близька, додайте до імені «дорогий», «милий», «коханий» або так, як зазвичай її називаєте.
 2. Вкажіть дату, з якою вітаєте. Якщо знаєте, що іменинник не афішує свій вік, опустіть цей момент. Пишіть не просто «вітаю», а додайте «сердечно», «щиро», «урочисто», «з любов’ю», підкреслюючи своє ставлення до іменинника.
 3. Основна частина привітання — побажання. Почніть із компліментів. Наприклад, «ти настільки чудова людина, що заслуговуєш на…». Намагайтеся уникати банальностей на кшталт «щастя-здоров’я», «довгих років життя». Що ближча людина і що більше про неї знаєте, то більш персональними мають бути побажання. Напишіть щось конкретне, що для неї важливо і чого б їй хотілося. Мріє побувати в Італії? Хоче високу зарплату? Побажайте йому цього.
 4. Наприкінці напишіть своє ім’я і дату привітання. Найчастіше ставлять дату народження людини, навіть якщо урочистість відбувається в інший день. Якщо вітаєте близьку людину, буде доречним додати до підпису визначення «люблячий», «око не відводить», «заворожений тобою», «безмежно вдячний».

Це чотири основні пункти, які обов‘язкові в будь-якій вітальній листівці. Якщо придбали листівку з готовими побажаннями, обов’язково зверху напишіть звернення і з чим вітаєте. Додайте до написаного душевні побажання і підпишіть.

Вітаючи з днем народження батьків, подякуйте їм за тепло і турботу, скажіть, що вони у вас найкращі і ви такий чудовий (-ая) завдяки їм. Друзі, колеги, окрім теплих побажань, будуть раді почути, за що ви їх цінуєте і чому дорожите стосунками. Спогади про спільні радісні події зміцнять ваш зв’язок.

З коханими розмовляйте мовою кохання, слухаючи серце. Напевно знаєте, яких слів від вас чекає у святковий день ваша половинка. Не бажайте абстрактної любові. Запевніть, що кохаєте і подаруйте море ніжних почуттів.

Як підписати листівку на вечірку

Зміст листівки-запрошення на вечірку залежить від приводу. Це може бути закінчення навчального року, народження дитини, новосілля. Запрошувальна листівка підкреслить серйозність намірів організатора вечірки і позначить важливу інформацію для гостей.

Як підписати листівку на вечірку? У запрошувальній листівці:

 1. Вкажіть, кого запрошуєте. Якщо це кілька людей, сім’я, перерахуйте всіх поіменно.
 2. Підкресліть, чому або кому присвячена вечірка, позначте тематику, якщо вона є.
 3. Повідомте дату, час і адресу, де відбуватиметься захід.
 4. Повідомте про дрес-код і про інші нюанси вечірки.
 5. Розкажіть захопливо, але стисло, що очікує на гостей.
 6. Напишіть наприкінці ім’я організатора.

У запрошенні на вечірку недоречний діловий тон. Пишіть жваво, цікаво та з гумором, щоб гості почали занурення в атмосферу свята ще до його початку та рахували дні до заходу. Для цього залучіть на допомогу своє творче начало, радить Наталя Цвєткова у виданні «Книга привітань». Воно є в кожного, і його треба змусити працювати.

Як підписати листівку на весілля

Весілля — особливий зворушливий момент. Емоції зашкалюють навіть у листівках. Запрошувальні картки іскряться радістю. Але, крім емоцій, листівки мають донести гостям потрібну інформацію.

Запрошувальна картка включає:

 1. Поіменне звернення до запрошених гостей;
 2. Привід — день одруження, день весілля.
 3. Дату, час початку урочистості та адресу.
 4. Дрес-код святковий, що з собою взяти — гарний настрій, гумор, добрі побажання і повчання молодятам. Для інтриги можете порадити бути готовими до сюрпризів.
 5. Хто запрошує — ім’я нареченої та нареченого.

Запрошувальна листівка — початок створення сім’ї. Зробіть її яскравою і такою, що запам’ятовується.

На урочистій події разом із квітами та подарунками гості вручають молодятам весільні листівки. Побажань буде багато, але запам’ятаються найбільш нетривіальні. Щоб картка з побажаннями стала літописом сім’ї, докладіть зусиль. Заповніть листівку за вищевикладеними правилами:

 1. У зверненні відразу прийнято писати ім’я нареченої, а потім нареченого.
 2. Не використовуйте банальні фрази на кшталт «щастя в сімейному житті». Напишіть, у чому полягає це щастя: прокидатися разом, народити дітей, віддавати все найкраще одне одному.
 3. Напишіть у підписі, ким доводитеся молодятам — хрещена, друг, подруга. Не підписувати листівку можуть тільки батьки, оскільки у зверненні звучить «Дорогі наші діти!».

Як підписати листівку до букета квітів або подарунка

Якщо не можете особисто бути присутнім на урочистості або хочете надати знак уваги, надішліть букет або подарунок. У такому разі передати всі емоції та почуття має листівка.

Як оригінально підписати листівку до букета квітів? Підписати листівку можна коротко: кому, від кого і за що. Наприклад, «Милій мамулі за доброту. Син, що покаявся». Але тоді більш промовистим має бути розкішний букет. Якщо людина і так здогадається, від кого послання, тоді нічого не уточнюйте. Наприклад, «На кожній квітці тисяча моїх поцілунків» або «Для дівчини, яка красивіша за всі троянди».

Як підписати листівку на 8 Березня? Головне — щиро і з душею. Такий варіант підійде всім жінкам — дівчині, мамі, дружині, сестрі, бабусі. Персональна листівка завжди враховує особистість адресата. Наприклад, текст вітальної картки для мами і для подруги відрізнятиметься. Якщо це доповнення до квітів або подарунка, то побажання може бути коротке, але проникливе: «Нехай кожен день весни дарує маленьке диво!», «Дякую за те, що ти така прекрасна!».

Як підписати листівку подрузі? Якщо це близька подруга, то в привітанні можете:

 • висловити свою вдячність;
 • сказати, як дорожите дружбою з нею;
 • згадати про яскравий момент дружби.

Це крім компліментів та обов’язкових пунктів оформлення листівки. До основної можна додати багато маленьких листівок, на яких напишете окремі побажання, радить видання Voice.

Як підписати листівку мамі? Врахуйте такі нюанси:

 1. Пишіть не просто «мама» або «матуся», а відразу засипте компліментами, додавши «кохана», «ніжна», «найкраща», «невгамовна», «безцінна», «серцем-пестлива».
 2. Не шукайте вірші з інтернету, знайдіть для мами найтепліші слова.
 3. Залиште листівку без підпису — мама точно здогадається, хто їй пише. Але якщо хочете підкреслити особливе ставлення, напишіть «безмежно люблячий син», «з повагою і любов’ю», «зобов’язаний життям».

Як коротко підписати листівку коханому? Листівка з коротким, але ємним посланням сподобається будь-якому чоловікові. Невеликий презент можете доповнити карткою зі словами «Найкращому чоловікові на світі!», «Кожен день хочу починати з тебе…», «Ти для мене все!». І підпис: «Твоя Віка / Зая / Сонечко / Киця».

Як підписати листівку від колективу

Підписуючи листівки для колеги від колективу, важливо дотримуватися ділового тону, але це не означає, що привітання має бути сухим. Пом’якшіть його щирістю та гумором.

Врахуйте такі моменти:

 1. Пишіть у зверненні ім’я або ім’я-по батькові людини так, як це прийнято в колективі, додавши «шановний».
 2. Діловий стиль допускає вираження почуттів та емоцій: «раді привітати вас», «сердечно вітаємо».
 3. Бажайте людині щось конкретне, те, що їй справді потрібно. Тоді листівка не буде формальністю, а стане щирою і потрібною.
 4. Додайте в підписі «з повагою» і напишіть, який колектив вітає — «трудовий колектив заводу», «транспортний цех», «бухгалтерія». Уникайте перерахування імен, навіть якщо в колективі кілька людей.

У колективному привітанні звучить загальне ставлення до людини, тому особливо цінним у ньому будуть не тільки побажання, а й згадка про робочі досягнення.

Дотримуючись запропонованих інструкцій, як підписати листівку з урахуванням приводу й особистого ставлення до винуватця торжества, кожен зможе скласти яскраве й оригінальне привітання. Озвучте його під час вручення подарунка, і кохана людина, друг або колега з теплотою згадуватиме цей зворушливий момент.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

You may also like

Как правильно использовать пушер

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Лучшие топ 20 турецких сериалов — по мнению зрителей

Привітання з днем ангела Василя — вірші, проза, листівки з іменинами

Привітання з Великоднем 2023 + вірші, листівки з Пасхою

Листівки з днем народження для чоловіків

close