Край тисячі озер: навіщо їхати в Зеренду

Край тисячі озер славиться своїми мальовничими лісами, скелями, каньйонами та джерелами. Завдяки сосновому бору повітря тут неймовірно чисте. Добре розвинені туристичні маршрути.

Тож давайте дбайливо ставитися до природи, підтримаємо екопроєкт #jasylbolsyn і подорожуватимемо усвідомлено.

Озеро Зеренда — одне з унікальних місць Казахстану. Воно відрізняється порізаною береговою лінією з піщаним пляжем і прозорою прісною водою, де мешкають чебак, йорж, окунь. Також тут розводять пелядь, рипуса, дзеркального коропа.

На березі водойми побудовані санаторії та пансіонати з доступними для туристів цінами. Тут можна чудово відпочити з дітьми або компанією.

У Зеренді лікують захворювання нервової та рухової систем, займаються відновленням обмінних процесів і зняттям хронічної втоми.

Тому можна повністю зануритися в атмосферу відновлювального відпочинку і не турбуватися про побутові дрібниці.

Туристам пропонують зайнятися екстремальними видами спорту, риболовлею, полюванням, дайвінгом, плаванням або вирушити в похід.

Зеренда — це не тільки окраса природи, а й улюблене місце відпочинку.

Плануючи подорож Казахстаном, пам’ятайте, що вигідні квитки на літак або поїзд ви завжди зможете купити на сайті або в додатку Aviata.kz. Пошук займе всього 2 хвилини. Купуючи квитки в додатку, ви збираєте бонуси.

  • Акмолинська область
  • Кокшетау
  • Aviata

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

close