5 стародавніх міст, що існують досі

Багато стародавніх міст канули в Лету, перетворившись на руїни або місця для археологічних розкопок. Але є й ті, що існують досі, в них, як і раніше, живуть люди. Нині там переплелися сучасність з відгомонами минулих часів, а атмосфера просякнута таємницями і загадками, що незмінно вабить туристів, передає NUR.KZ.

Выбирайте билеты по самым популярным направлениям на Aviata>>

Єрихон, Держава Палестина

Одне з найдавніших безперервно населених міст світу. Воно розташоване на березі річки Йордан і входить до складу частково визнаної Держави Палестина. Перші сліди життя людей вчені відносять до VIII тисячоліття до н. е. Про глибоку історію міста нагадують стіни Єрихонської вежі. Під час археологічних досліджень в Єрихоні було виявлено справжні історичні цінності. На сьогодні в найдавнішому місті проживає приблизно 20 тис. осіб.

Луксор, Єгипет

Це місто колись було столицею всього Стародавнього Єгипту. Воно розташоване на східному березі Нілу. У Луксорі та навколо нього маса найважливіших археологічних місць. Через велику кількість пам’яток і пам’яток давньоєгипетської архітектури сюди щорічно приїжджають сотні тисяч туристів. Населення становить понад 500 тис. осіб.

Аргос, Греція

Місто було засноване до появи відомих усім Афін. Знаходиться воно на Пелопоннесі. Цей населений пункт, який починає свою історію ще у двотисячному році до н.е., є одним із найдавніших міст Європи. При цьому, Аргос може похвалитися тим, що протягом усієї своєї історії завжди був заселений людьми. Сьогодні тут сучасні будівлі співіснують поруч із культовими історичними пам’ятками. Мешкає в місті трохи більше 22 тис. осіб.

Єрусалим, Ізраїль

Єрусалим був заселений у 4 тисячолітті до н.е., що робить його одним із найдавніших міст світу. Це центр для представників трьох світових релігій — християн, мусульман та юдеїв. Віряни їдуть сюди, щоб здійснити паломництво святими місцями. Інших мандрівників приваблює історична цінність, шарм, унікальна атмосфера. Населяють місто близько 1 млн жителів.

Бібл, Ліван

Одне з найстаріших міст у світі, яке в далекі часи належало фінікійцям. Сьогодні воно носить назву Джебейль. Бібл був найважливішим портом стародавнього світу, а його мову донині не можуть розшифрувати дослідники. Населений пункт зберігає в собі багато загадок, історичної та культурної спадщини. Живуть тут 40 тис. осіб.

Зазначимо, що це лише п’ять найдавніших міст, у яких протягом тисячоліть постійно жили люди. Список можна продовжити Афінами, Пекіном, Дамаском тощо. Зрозуміло одне, що поїздка в такі міста дасть змогу мандрівникові особисто стикнутися з дуже давніми часами.

Плануєте подорож? Розрахуйте вартість авіаквитка за вигідними цінами, просто ввівши в поле нижче місто відправлення і прибуття, а також зручну для вас дату.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

You may also like

Как правильно использовать пушер

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Лучшие топ 20 турецких сериалов — по мнению зрителей

До чого сниться міст жінці та чоловікові: тлумачення за авторитетними сонниками

Книги для дівчат, які має прочитати кожна

Коли було ухвалено Конституцію РК та інші факти про головний Закон країни

Добавить комментарий

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.

close