15 найкрасивіших дизайнів маленьких ванних кімнат

Ешлі Кнірім — експерт з домашнього декору та оглядач товарів для дому для The Spruce. Її дизайнерська освіта почалася в юному віці. Вона має понад 10 років досвіду написання та редагування текстів, раніше обіймала редакторські посади в Time та AOL.

Оновлено 12/06/22

Більшість людей при слові «маленька ванна кімната» уявляють собі тісні душові кабінки, тьмяне освітлення і заставлені по самісінькі зябра туалетними приналежностями. І хоча маленька ванна кімната може означати певні жертви простору, вона також може бути затишною та комфортною. Крім того, розглянемо основні переваги маленької ванної кімнати. Завдяки меншій площі її дешевше ремонтувати, швидше прибирати і легше декорувати.

Якщо ви плануєте ремонт у маленькій ванній кімнаті, є багато способів створити ілюзію більшого простору, використовуючи при цьому те, що у вас є, по максимуму. Від затишних стелажів, як у цьому просторі від katiemonkhouseinteriors, до стратегічно розміщених ванн-кігтів, знайомтеся з деякими з найкращих дизайнів для маленької ванної кімнати.

Сучасний дизайн

Одним з найкращих аспектів сучасного дизайну є плавні, чисті лінії, які створюють відчуття відкритості та простору. Ця оновлена ванна кімната від OneKindesign здається набагато більшою, ніж є насправді, частково тому, що погляд привертають чіткі, прямі лінії туалетного столика, які подовжують кімнату і майже виштовхують стіни назовні. Нейтральні кольори, такі як білий і нефарбоване дерево, також є чудовим вибором для маленьких ванних кімнат.

.

Обшивка стін

Обшивка стін вагонкою створює більш класичний вигляд і додає трохи візуального інтересу до ванної кімнати. Для більш прогресивного підходу до дизайну придбайте графічні шпалери, такі як ці тропічні шпалери на Design Sponge. Зберігаючи стіни білими та нейтральними, сміливий принт додає індивідуальності, не перевантажуючи невеликий простір. Біла раковина на п’єдесталі не тільки займає менше місця, ніж велика тумба, але й поєднується з панелями, створюючи оптичну ілюзію більшого простору.

.

Шіплап

Якщо ви шукаєте альтернативу обшивці стін, шиппап може стати чудовим вибором для невеликих ванних кімнат. Ця затишна ванна кімната від Keys to Inspiration використовує горизонтальний шиппер, щоб розділити простір на стінах. Лінії також візуально подовжують стіну і роблять її ширшою, ніж вона є насправді.

Продовжити до 4 з 15 нижче

Розкішні ванни

Ви думаєте, що брак квадратних метрів у ванній кімнаті означає, що вам доведеться відмовитися від розкішної ванни? Подумайте ще раз. У цій завидній ванній кімнаті від the_styling_edge є глибока ванна, яка стратегічно розміщена так, що ідеально вписується в невеликий куточок. Хоча простір перенасичений візерунками — зі сміливою кахельною підлогою та великим художнім принтом — проста чорно-біла палітра гарантує, що він залишається збалансованим.

.

Маленькі вікна

Природне світло може зробити навіть найменшу ванну кімнату просторою і відкритою. У цій мансардній ванній кімнаті від tim_scrbg, можливо, не вистачає місця під стелею, але похиле вікно створює привабливе і напрочуд просторе відчуття. Бонусні бали за розумну систему зберігання під п’єдесталом, яка використовує життєво важливий, часто забутий простір.

.

Рожева ванна кімната

Ця ванна кімната цукеркового кольору від decoracaocriativa присвячена маленьким просторам — вона унікальна, креативна і затишна. Хоча нейтральні кольори можуть створити заспокійливий фон, ця рожева ванна кімната неймовірно весела, а однотонна палітра не дає їй стати надто перевантаженою.

Продовжуйте до 7 з 15 нижче.

Ванна кімната в камбузі

Ванна кімната в камбузі може викликати відчуття клаустрофобії, якщо її неправильно спроектувати, але ця ванна кімната від The Creativity Exchange доводить, що при правильному плануванні вона може здаватися просторою. Подвійний туалетний столик і скляна душова кабіна роблять простір відкритим і візуально подовжують кімнату.

.

Скандинавський стиль

Коли справа доходить до невеликих приміщень, «хюґе» — це все, що потрібно. Ця данська концепція, що охоплює все про комфортний, теплий дизайн, ідеально підходить для затишних приміщень. Ця скандинавська ванна кімната з квартири 34 функціональна та унікально спланована. Прихована душова кабіна робить решту кімнати набагато просторішою та відкритішою.

.

Зберігання

Одним з найбільших недоліків маленької ванної кімнати є, звичайно, пошук місця, куди можна сховати всі ваші речі. Зберігання речей у маленькій ванній кімнаті потребує трохи креативу. Ця ванна кімната від The Mama Notes, можливо, не має розкоші нескінченного зберігання, але полиця-драбинка — ідеальне місце для рушників, банного приладдя та інших дрібничок.

.

Чорна ванна кімната

Ця примхлива ванна кімната від Claire Brody Designs має приголомшливі чорні акценти, які працюють в тандемі зі світлою кахельною підлогою та нейтральними шпалерами, додаючи кімнаті глибини (без відчуття надмірної темряви). Чорна фарба може потребувати певної сміливості, щоб інтегрувати її у ваш декор, але результат того вартий.

Перейдите к разделу 11 из 15 ниже.

Подвесная плитка

Подводная плитка — отличный выбор для любой ванной комнаты. Но при оформлении маленькой ванной комнаты стоит обратить внимание на более крупную плитку, как в этой ванной комнате от audreycrispinteriors. Крупная плитка создает иллюзию более высоких и широких потолков и прекрасно сочетается с нейтральными деревянными акцентами. Кроме того, она прекрасно сочетается с едва заметными штрихами зелени.

Продолжение смотрите ниже в статье 12 из 15.

Одиночные душевые

Если вы можете обойтись без ванны, то отказ от нее — отличный способ вернуть себе драгоценное пространство и освободить небольшую ванную комнату. В стеклянной душевой кабинке, представленной в этой ванной комнате от Reena Sotropa, на полу и стенах использована смешанная плитка, которая придает ощущение разнообразия и эклектичности, несмотря на небольшую площадь.

Продолжение смотрите ниже на странице 13 из 15.

Обои

Если в вашей маленькой ванной комнате что-то мешает, пусть это будет индивидуальность (а не разбросанная косметика и туалетные принадлежности). В этой по-девичьи цветочной ванной комнате от Reena Sotropa использованы обои в винтажном стиле, которые добавляют всплески цвета в нейтральное белое пространство. Хотя обои могут быть дорогими, преимущество небольшого пространства заключается в том, что вам не придется покупать много обоев, чтобы сделать громкое заявление.

Продолжение следует ниже, на странице 14 из 15.

Золотые светильники

Ця елегантна ванна кімната від Кеті Хонг має схвалені компанією Midas золоті світильники в усьому дизайні. Золото надає ванній кімнаті класичного вигляду, але завдяки рівномірному розподілу аксесуарів по всьому простору, кімната виглядає цілісною та змістовно оформленою. Один з найкращих способів зробити маленьку ванну кімнату затишною — це вишукано прикрасити кожен куточок.

close