14 стильних ідей плавучих палуб для приміщень будь-якого розміру

На відміну від основних палуб, які можуть бути досить високими або мати перила, плавучі палуби, як правило, менші за розміром і розташовані низько над землею.

«Плавуча тераса — це, по суті, конструкція, яка лежить на землі, а не прикріплена до будівлі або фундаменту», — каже Райан Вон, співвласник компанії San Diego Stamped Concrete & Staining, Сан-Дієго. «Цей тип палуби часто використовується в місцях, де ґрунт нерівний або де традиційні споруди не можуть бути побудовані через обмеження зонування. Загалом, плавуча палуба може бути чудовим способом створити додатковий житловий простір на відкритому повітрі, не розорившись при цьому».

Ці маленькі острівці деревини часто розташовані на деякій відстані від будинку і можуть виконувати роль другої палуби, каже Енні Торнтон, експерт Houzz з питань відкритого простору.

Краса цих конструкцій полягає в тому, що вони безумовно підвищують привабливість життя на свіжому повітрі. Пропонуємо вам 14 стильних ідей плавучих палуб, які допоможуть вам провести час на свіжому повітрі.

Конфігуруйте стратегічно

Ландшафтний дизайнер Сара Бендрік побудувала на замовлення куточок з кількома плавучими колодами, які створюють тихий куточок у дзен-саду. Створіть свою власну нішу, додавши невеликі скульптури, сукуленти та лавку.

.

Прикріпіть клумбу

Проектуючи плавучу терасу, подумайте про те, щоб додати грядку по периметру. Це не тільки полегшить посадку рослин, але й перетворить палубу з простої деревини на щось вишукане.

.

Покладіть на нього килим

Урсула Кармона з Home Made by Carmona додала нейтральний килим, щоб пом’якшити дерев’яну плаваючу колоду на своєму задньому дворі. Шукайте природну палітру, щоб він не конкурував з навколишнім середовищем.

.

Створіть обідній простір

Плавуча палуба може бути використана як місце для створення спеціального простору на відкритому повітрі, де стиль поєднується з функцією. Встановіть обідній стіл або навіть лавку для пікніка під шпалерами. Щоб надати ділянці виразного стилю, підберіть елементи озеленення відповідно до вашого дизайну.

.

Зробіть його маленьким

Не обов’язково робити плавучу палубу величезною. Ви можете зробити міні-простори, щоб розмістити стільці та шезлонги по всьому двору. Подумайте про це як про архіпелаг.

.

Додайте вхід

Після того, як ви встановите плаваючу палубу, створіть своєрідний вхід, який дозволить простору вабити до себе. Зробіть арку або решітку, а потім посадіть виткі рослини, щоб покращити дизайн. Тут також підійдуть великі кашпо.

.

Залишайтеся в одній колірній гамі

Хоча плавучі палуби, як правило, знаходяться далеко від будинку, ви можете легко розмістити її поруч з будинком, як імпровізоване патіо. Якщо ви задумали саме такий дизайн, доповніть його, узгодивши меблі на палубі з палітрою будинку. Скандинавські штрихи допоможуть створити відчуття безтурботності.

.

Поділ на зони

Для більшої площі подивіться, чи можете ви розділити плавучу палубу на секції. Можливо, один кут буде призначений для обіду, в той час як інший — для відпочинку і насолоди краєвидом. Таке облаштування особливо сподобається гостям.

.

Підберіть терасу до будинку

Звичайно, ви можете дотримуватися теплих, деревних тонів для вашої плавучої тераси. Або ж ви можете пофарбувати її в колір сайдингу вашого будинку. Світло-сірий колір чудово поєднується з сучасним екстер’єром.

.

Створіть доріжку

Плавуча палуба може стати справжнім місцем відпочинку, якщо ви прокладете до неї доріжку. Якщо у вас великий двір, можливо, достатньо великий для ставка з коі, спробуйте створити невеликий місток.

.

Зробіть його вузьким

Якщо ваш двір протилежний просторому, подумайте про те, щоб додати вузьку плавучу палубу прямо перед будинком. Вона може слугувати ідеальним сідалом. Спостерігаєте за птахами?

.

Додати колони

Щоб зробити скромний плаваючий настил більш величним, додайте колони до шпалерної конструкції над ним. Якщо плаваючий настил знаходиться біля паркану, це створить палацову естетику, яка добре поєднується з манірним і правильним газоном.

Продовжуйте до 13 з 14 нижче.

Оточіть її зеленню

Плаваюча тераса посеред двору може виглядати недоречно, але не тоді, коли ви оточите її ландшафтним дизайном, схожим на паркан.

Продовжуйте до 14 з 14 нижче.

Плавучий майданчик біля будинку

Звичайно, плавуча тераса за визначенням — це тераса, яка знаходиться далеко від будинку, але що робити, якщо у вас просто немає місця? Ви можете побудувати низько розташовану конструкцію прямо біля входу в будинок і зробити її прибудовою — справжньою вітальнею на свіжому повітрі. Переконайтеся, що вуличні меблі схожі за стилем на ті, що стоять у приміщенні, щоб створити цілісний перехід.

Чи є плавуча палуба гарною ідеєю?

«Плаваючі паркани можуть бути чудовим варіантом для ділянок з нерівним або похилим рельєфом, оскільки їх можна побудувати без необхідності великих земляних робіт або постійних фундаментів», — каже Джон Уорд, співвласник компанії Austin Iron Fences. «Загалом, їх легше і швидше будувати, ніж традиційні паркани. Однак, важливо враховувати місцеві будівельні норми, розмір і вагу настилу, а також будь-які потенційні проблеми з дренажем або зміщенням настилу з часом». Торнтон каже, що плаваюча тераса — це гарна ідея, оскільки вона заохочує гостей відійти від основного місця збору та дослідити сад. «Це може створити відчуття, що сад — це щось більше, ніж просто місце для відпочинку. «Це може дати відчуття подорожі до місця призначення і змусити дві частини двору відчувати себе окремими зонами», — додає вона.

Скільки коштує плавуча тераса?

За словами Шарлотти Гранвіль, спеціаліста з реконструкції будинків у компанії Fixr, з точки зору вартості, плаваючі палуби, як правило, не сильно відрізняються від інших типів палуб. Вартість плаваючого настилу коливається від 20 до 40 доларів за квадратний фут, залежно від використовуваних матеріалів і від того, чи потрібно вирівнювати землю або фундамент. Залежно від облаштування вашого заднього двору, ви також можете захотіти побудувати доріжку, яка може коштувати додатково від 500 до 900 доларів, причому гравій є найдоступнішим варіантом матеріалу. Частково причиною того, що плаваюча палуба є більш бюджетною, ніж інші типи палуб, є те, що на відміну від великих традиційних палуб, плаваючі палуби зазвичай обмежені трьома футами у висоту, якщо вони не використовуються в поєднанні з наземними бетонними пірсами, додає Олівер Трусвелл з компанії BuildTuff в Брісбені, Австралія.

Чи потрібно класти гравій під плавучу палубу?

Не обов’язково класти гравій під плаваючу палубу, але це може бути корисно, зазначає Джейсон Фарр, генеральний директор Aviara Paver. «Гравій може забезпечити додаткову стабільність палуби і допомогти їй залишатися рівною. Він також захищає палубу від вологи та води, які можуть спричинити гниття або плісняву», — каже Фарр. Ще одна перевага? «Гравій під палубними блоками допомагає з дренажем, — каже Трусвелл. «Ви можете використовувати будь-яку форму заповнювача: основу з бруківки, щебінь або пил з дробарки».

close